Wyszukaj

NIECH ŻYJE KOLOR

Inspiracje

Radość to słoneczny kolor życia.
Samuel Taylor Coleridge

Skandynawskie chłodne wnętrza cieszą się niezmiennie popularnością wśród Polaków, ale my zachęcamy by w stonowane szarości, beże i biele wstawić kolorowe akcenty. Bo przecież gdy zbliża się wiosna, chcemy wnieść do naszych wnętrz trochę radości i świeżości.

Akcent XXL

To oczywiście mebel, idealnie nadają się do tego sofy i narożniki. Stanowią wyrazistą  plamę w przestrzeni pomieszczenia i punkt wyjścia przy planowaniu aranżacji wnętrza. To pod narożnik czy sofę dobieramy meble pomocnicze, kolor ścian czy dywanów.

Zobaczcie poniżej nasze kolorowe propozycje:

Kolorowy kącik

Idealnym wprowadzeniem koloru na salony jest stworzenie barwnego kącika np. z soczystym fotelem czy mniejszą sofą, wokół niego tworzymy małe królestwo wygody – stolik, lampa, gazetnik. Voila – uroczy kolorowy akcent gotowy. Podobnie działają kolorowe tkaniny, zobaczcie:

Ściana

Piękną i radykalną zmianę stanowi przemalowanie jednej ściany lub dwóch na soczysty kolor lub pokrycie ich wyrazistą tapetą. Ściana w tym momencie staje się pełnoprawnym elementem wyposażenia i aranżacji wnętrza a nie tylko tłem kolorystycznym.

Poszukajcie inspiracji w naszej galerii:

Warsztaty z okazji dnia mamy i dnia dziecka

Już w sobotę, 25 maja razem z naszym kreatywnym salonem „kropka nad i” zapraszamy na kolorowe warsztaty. 🌈
W programie:
◾ Dla najmłodszych – wspólne tworzenie wesołych, papierowych motylków, żabek i gąsieniczek. 🦋
◾ Dla nieco starszych dzieci – warsztaty z latania dronami. 🚁
◾ Dla wszystkich – mnóstwo uśmiechu i sesje zdjęciowe na pięknej, kwiecistej ściance pod okiem profesjonalnego fotografa. 🌸
Wszystkie szczegóły i informacje o zapisach znajdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1813696222460412/
◾Zapisy: marketing@domar.pl