Wyszukaj

NIECH ŻYJE KOLOR

Inspiracje

Radość to słoneczny kolor życia.
Samuel Taylor Coleridge

Skandynawskie chłodne wnętrza cieszą się niezmiennie popularnością wśród Polaków, ale my zachęcamy by w stonowane szarości, beże i biele wstawić kolorowe akcenty. Bo przecież gdy zbliża się wiosna, chcemy wnieść do naszych wnętrz trochę radości i świeżości.

Akcent XXL

To oczywiście mebel, idealnie nadają się do tego sofy i narożniki. Stanowią wyrazistą  plamę w przestrzeni pomieszczenia i punkt wyjścia przy planowaniu aranżacji wnętrza. To pod narożnik czy sofę dobieramy meble pomocnicze, kolor ścian czy dywanów.

Zobaczcie poniżej nasze kolorowe propozycje:

Kolorowy kącik

Idealnym wprowadzeniem koloru na salony jest stworzenie barwnego kącika np. z soczystym fotelem czy mniejszą sofą, wokół niego tworzymy małe królestwo wygody – stolik, lampa, gazetnik. Voila – uroczy kolorowy akcent gotowy. Podobnie działają kolorowe tkaniny, zobaczcie:

Ściana

Piękną i radykalną zmianę stanowi przemalowanie jednej ściany lub dwóch na soczysty kolor lub pokrycie ich wyrazistą tapetą. Ściana w tym momencie staje się pełnoprawnym elementem wyposażenia i aranżacji wnętrza a nie tylko tłem kolorystycznym.

Poszukajcie inspiracji w naszej galerii:

Ciekawostki o designie

Historia niesamowitej lampy🤩