×

Wyszukaj

Usługi

Montaż

MONTUJ.PL

Montuj.pl to nowoczesna firma zajmującą się kompleksową obsługą zarówno salonów meblowych, jak też klientów indywidualnych w zakresie montażu, napraw mebli oraz obsługi reklamacyjnej.Jeśli otrzymaliście Państwo paczkę z dużą ilością elementów, z instrukcją która przeraża, jeśli nie macie Państwo czasu ani ochoty na zajmowanie się takimi rzeczami i jeśli czytacie Państwo ten tekst, to znaczy że trafiliście pod właściwy adres.

Jeśli przeprowadzacie się Państwo do nowego domu czy mieszkania , a przywiązaliście się do Waszych mebli i chcecie je zabrać ze sobą, jeśli nie wiecie jak je zdemontować i przygotować do transportu to znaleźliście się na właściwej stronie internetowej.

Jeśli macie Państwo problem z Waszymi meblami , jeśli nie domykają się drzwi w szafkach, nie możecie złożyć lub rozłożyć kanapy, zapadły się siedziska, wytarło obicie albo ktoś przypadkowo uszkodził Państwu meble to właśnie znaleźliście właściwych ludzi.

Jeśli Państwa meble nie do końca spełniają swoje funkcje , są za duże, brakuje im czegoś, lub czegoś mają za dużo, jeśli macie Państwo pomysł jak można by poprawić ich funkcjonalność, a nie wiecie jak się do tego zabrać to my na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie i sposób jego realizacji.możemy wspólnie tworzyć niepowtarzalne wnętrza.

KONTAKT

Galeria Wnętrz Domar,
Punkt informacyjny

tel: 509 338 418
www.montuj.pl

przejdź do strony

Transport

TRANSPORT

Naszym Klientom oferujemy transport mebli w dowolnie przez nich wskazane miejsce, zarówno w obrębie miasta jak i poza nim.

Dokładamy wszelkich starań, by zaproponować najbardziej dogodny termin dostawy.

Opis usługi
• Samodzielnie kompletujesz swoje zakupy w sklepie.
• Transport z wniesieniem realizujemy 7 dni w tygodniu (oprócz ustawowych dni wolnych).
• Dostawa odbywa się zazwyczaj w przeciągu 2 dni od dnia zakupu
• Dokładamy wszelkich starań, by zaproponować najbardziej dogodny termin dostawy.

KONTAKT

Galeria Wnętrz Domar,
Punkt informacyjny

tel: 509 338 418
www.montuj.pl

przejdź do strony