Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Bezpłatne porady

Architekt wnętrz

 

Drodzy Klienci, zgodnie z rozporządzeniem PRM nasza Galeria od soboty 27.marca będzie nieczynna do 9.kwietnia. Informujemy jednak, że  mogą Państwo korzystać z Bezpłatnych Porad Architekta online po uprzednim umówieniu się z Panią Sylwią Gulewicz-Wysocką. Prosimy o umawianie się  na porady telefonicznie lub mailowo. 

Zapraszamy do kontaktu we wtorek, środę i piątek od 10.00 do 16.00. Najlepiej umówić się wcześniej na spotkanie, dzwoniąc lub pisząc do Pani Sylwii:)

 

Sylwia Gulewicz-Wysocka to architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Jej wyobraźnia, estetyka i pomysłowość upiększyły wiele mieszkań i domów. W Galerii Wnętrz Domar Sylwia udziela bezpłatnych porad naszym klientom. Wszystko to, abyśmy mieszkali piękniej i bardziej funkcjonalnie.

Bezpłatne porady architekta udzielane są w dniach:

  • wtorek: 10:00–16:00
  • środa: 10:00–16:00
  • piątek: 10:00–16:00

Szukaj stoiska Sylwii na 1 piętrze.

Zadzwoń i umów się na spotkanie


Przygotuj:

  • rzuty powierzchni z wymiarami
  • zdjęcia/wizualizacja już istniejącego wnętrza
  • opcjonalnie tzw. kartę katalogową posiadanych mebli/elementów- abyśmy mogli się do nich odnieść

Oszacuj budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zmianę aranżacji mieszkania lub domu. Możesz oczywiście taką wycenę otrzymać od naszej architekt wnętrz, ale rekomendujemy abyś mniej więcej określił widełki finansowe. Ułatwi to Sylwii dobranie optymalnych dla Ciebie rozwiązań.

Najlepszy sposób, aby określić swoje potrzeby. Jeśli nie masz koncepcji lub nie doprecyzowałeś jej, to także czas na rozmowę z profesjonalistą, skonfrontowanie lub wysłuchanie pomysłów.

Asystent Klienta


Poznaj Mateusza – naszego Asystenta Klienta.

 

Drodzy Klienci, zgodnie z rozporządzeniem PRM nasza Galeria od soboty 27.marca będzie nieczynna do 9.kwietnia. Informujemy jednak, że  mogą Państwo korzystać z bezpłatnych usług Asystenta Klienta. Pan Mateusz będzie dostępny on-line lub telefonicznie. Zachęcamy do kontaktu w sprawie obecnego funkcjonowania salonów, Pan Mateusz udzieli też informacji o ofercie Galerii Wnętrz Domar.

 

Pan Mateusz Ozdoba udziela bezpłatnych porad i wskazówek:

  • od poniedziałku do piątku: 10:00–17:00

+48 609 113 511

mateusz.ozdoba@domar.pl

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.