×

Wyszukaj

Bezpłatne porady

Architekt wnętrz

 

Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy, że z Bezpłatnych Porad Architekta mogą Państwo korzystać bezpośrednio w Galerii Wnętrz Domar, prosimy o umawianie się z Panią Sylwią Gulewicz-Wysocką telefonicznie lub mailowo. Jednocześnie przypominamy i zalecamy, aby przestrzegać  zasad bezpieczeństwa. Prosimy używać maseczek, rękawiczek ochronnych oraz zachować bezpieczny dystans.

Zapraszamy do kontaktu we wtorek, środę i piątek od 10.00 do 16.00. Najlepiej umówić się wcześniej na spotkanie, dzwoniąc lub pisząc do Pani Sylwii:)

 

Sylwia Gulewicz-Wysocka to architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Jej wyobraźnia, estetyka i pomysłowość upiększyły wiele mieszkań i domów. W Galerii Wnętrz Domar Sylwia udziela bezpłatnych porad naszym klientom. Wszystko to, abyśmy mieszkali piękniej i bardziej funkcjonalnie.

Bezpłatne porady architekta udzielane są w dniach:

 • wtorek: 10:00–16:00
 • środa: 10:00–16:00
 • piątek: 10:00–16:00

Szukaj stoiska Sylwii na 1 piętrze.

Zadzwoń i umów się na spotkanie


Przygotuj:

 • rzuty powierzchni z wymiarami
 • zdjęcia/wizualizacja już istniejącego wnętrza
 • opcjonalnie tzw. kartę katalogową posiadanych mebli/elementów- abyśmy mogli się do nich odnieść

Oszacuj budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zmianę aranżacji mieszkania lub domu. Możesz oczywiście taką wycenę otrzymać od naszej architekt wnętrz, ale rekomendujemy abyś mniej więcej określił widełki finansowe. Ułatwi to Sylwii dobranie optymalnych dla Ciebie rozwiązań.

Najlepszy sposób, aby określić swoje potrzeby. Jeśli nie masz koncepcji lub nie doprecyzowałeś jej, to także czas na rozmowę z profesjonalistą, skonfrontowanie lub wysłuchanie pomysłów.

Asystent Klienta


Poznaj Mateusza – naszego Asystenta Klienta.

 

Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy, że z Asystentem Klienta możecie spotkać się bezpośrednio w Galerii Wnętrz Domar. Prosimy o umawianie się z Mateuszem telefonicznie lub mailowo. Jednocześnie przypominamy i zalecamy, aby przestrzegać  zasad bezpieczeństwa. Prosimy używać maseczek, rękawiczek ochronnych oraz zachować bezpieczny dystans.

 

Mateusz zadba o Ciebie podczas wizyty w Galerii Wnętrz Domar:

 • wskaże interesujące Cię salony lub podpowie, w których znajdziesz poszukiwane meble
 • jeśli planujesz remont lub właśnie go przeprowadzasz, przedstawi ofertę wykończenia wnętrz
 • opracuje dla Ciebie trasę „zwiedzania”, dzięki której poznasz bliżej naszą galerię i szeroki asortyment
 • jeśli miałeś spotkanie z Sylwią Gulewicz-Wysocką – naszą Architekt Wnętrz – Mateusz pokaże Ci gdzie znaleźć zarekomendowane przez Sylwię meble i wyposażenie wnętrz

Dzięki Mateuszowi poznasz bliżej nasze produkty, zawsze możesz zapytać go o interesujące Cię przedmioty czy o lokalizację danego salonu.

Mateusz udziela bezpłatnych porad i wskazówek:

 • od wtorku do czwartku: 12:00–17:00
 • w piątki i soboty: 10:00–18:00

+48 609 113 511

mateusz.ozdoba@domar.pl

Zobacz nasz katalog!

Znajdziesz w nim ponad 200 stron inspiracji, pomysłów oraz porad.

Zobacz online i przyjdź na zakupy do Galerii.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid