Wyszukaj

Webinary

Urządzamy bez Dramy czyli 10 inspiracyjnych spotkań

Zakończyliśmy cykl 10 spotkań na żywo, podczas których nasze ekspertki odpowiadały na pytania dotyczące wystroju i wykończenia wnętrz. Odbywały się one od września 2022 do czerwca 2023. Aldona Mioduszewska i Sylwia Gulewicz-Wysocka w zabawny, ale profesjonalny sposób udzielały porad, dzieliły się anegdotami o przedmiotach i projektantach, czy opowiadały historie z designem w tle. Obejrzyjcie nasze webinary, a także nowe formaty na naszym kanale Youtube:
  • Sylwia przedstawia w nich Hity i kity w projektowaniu czyli podpowiada Wam, jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami aranżacyjnymi.
  • Nadal też możecie zobaczyć polecane przez nią produkty wprost z naszej galerii, w ramach cyklu  Architekt Poleca.
  • Natomiast Aldona wprowadza Was w Sekretne życie mebli czyli w salonach i showroomach Galerii Wnętrz Domar i opowiada historie Waszych domowych sprzętów.
Przejdź na kanał
X
Partnerzy odcinka:

Aldona i Sylwia: duet zawodowy mocno designowy

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Architekt Wnętrz

Od lat doradza klientom w remontowaniu i urządzaniu wnętrz w ramach Bezpłatnych Porad Architekta w Galerii Wnętrz Domar. Zetknęła się z tysiącami historii, oczekiwań i problemów klientów. Zebrała te doświadczenia i postanowiła się nimi podzielić, bo pokazują one najczęstsze sytuacje, z którymi się mierzą.
Mistrzyni światła i przestrzeni, miłośniczka sztuki i zieleni we wnętrzach. Eteryczna a konkretna, z taką samą łatwością projektuje, jak i ogarnia wykonawców. Kobieta mulltifunkcyjna, jest także dyrektorem artystycznym Nocy z Designem😊. W webinarach przekazuje bardzo praktyczną, popartą przykładami, wiedzę na temat aranżacji czy remontu wnętrz.

Aldona Mioduszewska

Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz Domar

Strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, która po latach pracy w agencjach reklamowych, przeszła na ciemną/jasną (właściwe wybrać😉) stronę mocy i obecnie jest dyrektorem marketingu Galerii Wnętrz Domar. Wykładowczyni historii designu i komunikacji reklamowej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Popularyzatorka wzornictwa w ujęciu historycznym i współczesnym – w cotygodniowej audycji Domowa Galeria Stylu w Radio RAM, od ponad 4 lat, opowiada ciekawostki z przebogatej historii designu, dotyczące przedmiotów codziennego użytku. Przybliża anegdoty a nawet historie kryminalne związane z wzornictwem. I podobnie, w webinarach, opowiada niezwykłe historie z designem w tle.

Galeria Wnętrz Domar

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia oraz wykończenia wnętrz oferująca produkty renomowanych marek polskich i zagranicznych.

Pięknie zaaranżowane przestrzenie galerii prezentują ofertę ponad 100 najemców. Są to zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i marki takie jak Kler, Gala Collezione, Swalen Swarzędz, Vox, Bel-pol, Meblik, Arte, Livingroom, Jysk czy Eurofirany.

Stanowią one  ilustrację dla opowieści Sylwii Gulewicz-Wysockiej o urządzaniu domowej przestrzeni. Są też kopalnią „rekwizytów” dla Aldony Mioduszewskiej, która wplata anegdoty z historii designu i opowiada o ciekawych przedmiotach czy dziejach koloru we wnętrzach.

Ale przede wszystkim Domar to miejsce udanych, jakościowych zakupów, źródło inspiracji i fachowego doradztwa. Można w niej skorzystać z Bezpłatnych Porad Architekta oraz wsparcia Asystenta Klienta.
Zapraszamy do Wrocławia, na Braniborską 14!

Domar

Obserwuj nas, aby nie przegapić kolejnych webinarów

Warsztaty z okazji dnia mamy i dnia dziecka

Już w sobotę, 25 maja razem z naszym kreatywnym salonem „kropka nad i” zapraszamy na kolorowe warsztaty. 🌈
W programie:
◾ Dla najmłodszych – wspólne tworzenie wesołych, papierowych motylków, żabek i gąsieniczek. 🦋
◾ Dla nieco starszych dzieci – warsztaty z latania dronami. 🚁
◾ Dla wszystkich – mnóstwo uśmiechu i sesje zdjęciowe na pięknej, kwiecistej ściance pod okiem profesjonalnego fotografa. 🌸
Wszystkie szczegóły i informacje o zapisach znajdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1813696222460412/
◾Zapisy: marketing@domar.pl