Wyszukaj

Urządzamy bez Dramy? Wracamy!!! Już 10.10!

Tęskniliście za nami? My za Wami bardzo, dlatego oficjalnie ogłaszamy - nasz szalony duet Urządzamy bez Dramy wraca w nowej formule. Po pierwsze - wprowadzamy dwa nowe formaty na Youtube - Sylwia przedstawiać będzie Hity i kity w projektowaniu czyli podpowiadać Wam, jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami aranżacyjnymi. Natomiast Aldona wprowadzi Was w Sekretne życie mebli czyli w salonach i showroomach  Galerii Wnętrz  Domar opowiadać będzie historie Waszych domowych sprzętów. Zachęcamy Was do śledzenia tych odcinków. ALE TO NIE WSZYSTKO! Zauważyłyśmy, że lubicie rozmawiać z nami na żywo, postanowiłśmy więc co miesiąc spotykać się z wami na live i odpowiadać na Wasze pytania. Tęsknimy za żywym kontaktem i postaramy się odpowiedzieć nawszystkie Wasze pytania! Najbliższy live już 10.października o 18.00. Bądźcie z nami! Przejdź na kanał
X
Partnerzy odcinka:

Aldona i Sylwia: duet zawodowy mocno designowy

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Architekt Wnętrz

Od lat doradza klientom w remontowaniu i urządzaniu wnętrz w ramach Bezpłatnych Porad Architekta w Galerii Wnętrz Domar. Zetknęła się z tysiącami historii, oczekiwań i problemów klientów. Zebrała te doświadczenia i postanowiła się nimi podzielić, bo pokazują one najczęstsze sytuacje, z którymi się mierzą.
Mistrzyni światła i przestrzeni, miłośniczka sztuki i zieleni we wnętrzach. Eteryczna a konkretna, z taką samą łatwością projektuje, jak i ogarnia wykonawców. Kobieta mulltifunkcyjna, jest także dyrektorem artystycznym Nocy z Designem😊. W webinarach przekazuje bardzo praktyczną, popartą przykładami, wiedzę na temat aranżacji czy remontu wnętrz.

Aldona Mioduszewska

Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz Domar

Strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, która po latach pracy w agencjach reklamowych, przeszła na ciemną/jasną (właściwe wybrać😉) stronę mocy i obecnie jest dyrektorem marketingu Galerii Wnętrz Domar. Wykładowczyni historii designu i komunikacji reklamowej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Popularyzatorka wzornictwa w ujęciu historycznym i współczesnym – w cotygodniowej audycji Domowa Galeria Stylu w Radio RAM, od ponad 4 lat, opowiada ciekawostki z przebogatej historii designu, dotyczące przedmiotów codziennego użytku. Przybliża anegdoty a nawet historie kryminalne związane z wzornictwem. I podobnie, w webinarach, opowiada niezwykłe historie z designem w tle.

Galeria Wnętrz Domar

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia oraz wykończenia wnętrz oferująca produkty renomowanych marek polskich i zagranicznych.

Pięknie zaaranżowane przestrzenie galerii prezentują ofertę ponad 100 najemców. Są to zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i marki takie jak Kler, Gala Collezione, Swalen Swarzędz, Vox, Bel-pol, Meblik, Arte, Livingroom, Jysk czy Eurofirany.

Stanowią one  ilustrację dla opowieści Sylwii Gulewicz-Wysockiej o urządzaniu domowej przestrzeni. Są też kopalnią „rekwizytów” dla Aldony Mioduszewskiej, która wplata anegdoty z historii designu i opowiada o ciekawych przedmiotach czy dziejach koloru we wnętrzach.

Ale przede wszystkim Domar to miejsce udanych, jakościowych zakupów, źródło inspiracji i fachowego doradztwa. Można w niej skorzystać z Bezpłatnych Porad Architekta oraz wsparcia Asystenta Klienta.
Zapraszamy do Wrocławia, na Braniborską 14!

Domar

Obserwuj nas, aby nie przegapić kolejnych webinarów

Fascynujące historie o designie

Zapraszamy do obejrzenia odcinka, w którym Aldona odkryje WSZYSTKIE tajemnice naszej skromnej łyżki. Nie uwierzycie póki nie obejrzycie. 🤩