×

Wyszukaj

Urządzamy bez dramy: Światło we wnętrzach

Nasz grudniowy odcinek poświęcimy w całości oświetleniu. Pokażemy światło jako kreatora przestrzeni i atmosfery wnętrza, a także jako  funkcjonalne wsparcie naszych domowych aktywności. Jak zwykle Sylwia Gulewicz-Wysocka podpowie różne rozwiązania, pokaże ciekawe trendy, zaprezentuje możliwości doświetlenia wnętrza, często nie do końca oczywiste. A ponieważ oprawy świetle czyli lampy to bardzo wdzięczny temat dla projektanta, Aldona Mioduszewska uraczy nas ciekawostkami na temat kultowych modeli, których nie brak w historii designu. Prowadzące zapraszają też na sesję Q&A, podczas której nagrodzą najlepsze pytania. Bądź z nami już 6. grudnia o godz. 18.00.
Już za: 0 dni, 0 godzin, 0 minut, 0 sekund
Zapisz się
X
Partnerzy odcinka:

Aldona i Sylwia: duet zawodowy mocno designowy

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Architekt Wnętrz

Od lat doradza klientom w remontowaniu i urządzaniu wnętrz w ramach Bezpłatnych Porad Architekta w Galerii Wnętrz Domar. Zetknęła się z tysiącami historii, oczekiwań i problemów klientów. Zebrała te doświadczenia i postanowiła się nimi podzielić, bo pokazują one najczęstsze sytuacje, z którymi się mierzą.
Mistrzyni światła i przestrzeni, miłośniczka sztuki i zieleni we wnętrzach. Eteryczna a konkretna, z taką samą łatwością projektuje, jak i ogarnia wykonawców. Kobieta mulltifunkcyjna, jest także dyrektorem artystycznym Nocy z Designem😊. W webinarach przekazuje bardzo praktyczną, popartą przykładami, wiedzę na temat aranżacji czy remontu wnętrz.

Aldona Mioduszewska

Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz Domar

Strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, która po latach pracy w agencjach reklamowych, przeszła na ciemną/jasną (właściwe wybrać😉) stronę mocy i obecnie jest dyrektorem marketingu Galerii Wnętrz Domar. Wykładowczyni historii designu i komunikacji reklamowej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Popularyzatorka wzornictwa w ujęciu historycznym i współczesnym – w cotygodniowej audycji Domowa Galeria Stylu w Radio RAM, od ponad 4 lat, opowiada ciekawostki z przebogatej historii designu, dotyczące przedmiotów codziennego użytku. Przybliża anegdoty a nawet historie kryminalne związane z wzornictwem. I podobnie, w webinarach, opowiada niezwykłe historie z designem w tle.

Galeria Wnętrz Domar

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia oraz wykończenia wnętrz oferująca produkty renomowanych marek polskich i zagranicznych.

Pięknie zaaranżowane przestrzenie galerii prezentują ofertę ponad 100 najemców. Są to zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i marki takie jak Kler, Gala Collezione, Swalen Swarzędz, Vox, Bel-pol, Meblik, Arte, Livingroom, Jysk czy Eurofirany.

Stanowią one  ilustrację dla opowieści Sylwii Gulewicz-Wysockiej o urządzaniu domowej przestrzeni. Są też kopalnią „rekwizytów” dla Aldony Mioduszewskiej, która wplata anegdoty z historii designu i opowiada o ciekawych przedmiotach czy dziejach koloru we wnętrzach.

Ale przede wszystkim Domar to miejsce udanych, jakościowych zakupów, źródło inspiracji i fachowego doradztwa. Można w niej skorzystać z Bezpłatnych Porad Architekta oraz wsparcia Asystenta Klienta.
Zapraszamy do Wrocławia, na Braniborską 14!

Domar

Obserwuj nas, aby nie przegapić kolejnych webinarów

URZĄDZAMY BEZ DRAMY

BEZPŁATNY WEBINAR WNĘTRZARSKI

Zapraszamy – live na YouTube już 6. grudnia o 18:00.
Zapisz się już dziś!!!  – To co, widzimy się?