Szanowni Państwo, przypominamy, że najbliższa niedziela jest niedzielą handlową. Serdecznie zapraszamy na zakupy od godziny 10 do 16. 🙂

×

Wyszukaj

Urządzamy bez Dramy: Schody i drzwi bez tajemnic

Po podłogach i grzejnikach przychodzi czas na drzwi i schody. Nasz webinarowym poradnik remontowy się rozkręca! W najbliższym odcinku wspinamy się na wyżyny by opowiedzieć Wam o różnych rodzajach schodów, najnowszych trendach i rozwiązaniach ze schodkami w tle. Podobnie będzie z drzwiami, zwłaszcza, że w Domarze mamy prawdziwe zagłębie z pięknymi i funkcjonalnymi drzwiami. Klasyczne, nowoczesne, ukryte, lustrzane - pełne spektrum! Jak zwykle Sylwia podzieli się swoją wiedzą a Aldona okrasi webinar anegdotami z historii wzornictwa dotyczącej, oczywiście, tematu głównego. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, koniecznie bądźcie z nami 11 kwietnia o 18.00 na live! Po prezentacji prowadzące zapraszają na sesję Questions&Answers, podczas której odpowiedzą na pytania i wytypują oraz nagrodzą te najciekawsze. Bądźcie z nami już 11 kwietnia o 18.00. Zapisz się już dziś!
Już za: 0 dni, 0 godzin, 0 minut, 0 sekund
Zapisz się
X
Partnerzy odcinka:

Aldona i Sylwia: duet zawodowy mocno designowy

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Architekt Wnętrz

Od lat doradza klientom w remontowaniu i urządzaniu wnętrz w ramach Bezpłatnych Porad Architekta w Galerii Wnętrz Domar. Zetknęła się z tysiącami historii, oczekiwań i problemów klientów. Zebrała te doświadczenia i postanowiła się nimi podzielić, bo pokazują one najczęstsze sytuacje, z którymi się mierzą.
Mistrzyni światła i przestrzeni, miłośniczka sztuki i zieleni we wnętrzach. Eteryczna a konkretna, z taką samą łatwością projektuje, jak i ogarnia wykonawców. Kobieta mulltifunkcyjna, jest także dyrektorem artystycznym Nocy z Designem😊. W webinarach przekazuje bardzo praktyczną, popartą przykładami, wiedzę na temat aranżacji czy remontu wnętrz.

Aldona Mioduszewska

Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz Domar

Strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, która po latach pracy w agencjach reklamowych, przeszła na ciemną/jasną (właściwe wybrać😉) stronę mocy i obecnie jest dyrektorem marketingu Galerii Wnętrz Domar. Wykładowczyni historii designu i komunikacji reklamowej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Popularyzatorka wzornictwa w ujęciu historycznym i współczesnym – w cotygodniowej audycji Domowa Galeria Stylu w Radio RAM, od ponad 4 lat, opowiada ciekawostki z przebogatej historii designu, dotyczące przedmiotów codziennego użytku. Przybliża anegdoty a nawet historie kryminalne związane z wzornictwem. I podobnie, w webinarach, opowiada niezwykłe historie z designem w tle.

Galeria Wnętrz Domar

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia oraz wykończenia wnętrz oferująca produkty renomowanych marek polskich i zagranicznych.

Pięknie zaaranżowane przestrzenie galerii prezentują ofertę ponad 100 najemców. Są to zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i marki takie jak Kler, Gala Collezione, Swalen Swarzędz, Vox, Bel-pol, Meblik, Arte, Livingroom, Jysk czy Eurofirany.

Stanowią one  ilustrację dla opowieści Sylwii Gulewicz-Wysockiej o urządzaniu domowej przestrzeni. Są też kopalnią „rekwizytów” dla Aldony Mioduszewskiej, która wplata anegdoty z historii designu i opowiada o ciekawych przedmiotach czy dziejach koloru we wnętrzach.

Ale przede wszystkim Domar to miejsce udanych, jakościowych zakupów, źródło inspiracji i fachowego doradztwa. Można w niej skorzystać z Bezpłatnych Porad Architekta oraz wsparcia Asystenta Klienta.
Zapraszamy do Wrocławia, na Braniborską 14!

Domar

Obserwuj nas, aby nie przegapić kolejnych webinarów