×

Wyszukaj

Urządzamy bez dramy 1: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Już za: 0 dni, 0 godzin, 0 minut, 0 sekund
Zapisz się
X
Partnerzy odcinka:

Aldona i Sylwia: duet zawodowy mocno designowy

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Architekt Wnętrz Od lat doradza klientom w remontowaniu i urządzaniu wnętrz w ramach Bezpłatnych Porad Architekta w Galerii Wnętrz Domar. Zetknęła się z tysiącami historii, oczekiwań i problemów klientów. Zebrała te doświadczenia i postanowiła się nimi podzielić, bo pokazują one najczęstsze sytuacje, z którymi się mierzą. Mistrzyni światła i przestrzeni, miłośniczka sztuki i zieleni we wnętrzach. Eteryczna a konkretna, z taką samą łatwością projektuje, jak i ogarnia wykonawców. Kobieta mulltifunkcyjna, jest także dyrektorem artystycznym Nocy z Designem😊. W webinarach przekazuje bardzo praktyczną, popartą przykładami, wiedzę na temat aranżacji czy remontu wnętrz.

Aldona Mioduszewska

Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz Domar Strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, która po latach pracy w agencjach reklamowych, przeszła na ciemną/jasną (właściwe wybrać😉) stronę mocy i obecnie jest dyrektorem marketingu Galerii Wnętrz Domar. Wykładowczyni historii designu i komunikacji reklamowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Popularyzatorka wzornictwa w ujęciu historycznym i współczesnym – w cotygodniowej audycji Domowa Galeria Stylu w Radio RAM, od ponad 4 lat, opowiada ciekawostki z przebogatej historii designu, dotyczące przedmiotów codziennego użytku. Przybliża anegdoty a nawet historie kryminalne związane z wzornictwem. I podobnie, w webinarach, opowiada niezwykłe historie z designem w tle.

Galeria wnętrz Domar

Galeria Wnętrz DOMAR to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia wnętrz. Na 24 000 m² powierzchni swoje salony ma ponad 100 Najemców. W asortymencie GW DOMAR znajdują się zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i uznane marki takie jak Kler, Gala Collezione, Swalen Swarzędz, Vox, Bel-pol, Meblik, Arte, Livingroom, Jysk czy Eurofirany. W wielu salonach dostępne są także prace polskich projektantów.

Domar

Obserwuj nas, aby nie przegapić kolejnych webinarów

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI 2022/23

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.
Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!