×

Wyszukaj

Porady i inspiracje

wybierz kategorię

Porady

więcej

26.08.2020

Usiądź zdrowo do pracy

Prowadzimy siedzący tryb życia i to nie jest najlepsza wiadomość dla kręgosłupa. Okoliczności okołopandemiczne zmieniły też nasz tryb pracy, często nasz dom staje się biurem. Uczniowie wracają do szkół i odrabiania lekcji. Zanim to nastapi, wraz z ekspertami z Systema Centrum Zdrowia podpowiadamy, jak siedzieć zdrowo i jak prawidłowo wyposażyć swój domowy kącik do pracy i nauki.

Czytaj więcej

31.07.2020

PORADNIK: JAK STWORZYĆ WYMARZONĄ ARANŻACJĘ – CZĘŚĆ 2.

W drugiej części naszego poradnika zbliżamy się do finalnego, upragnionego efektu czyli Twojej aranżacji. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom, Twoja domowa przestrzeń nabierze blasku, Twojego blasku:)

Czytaj więcej
zobacz wszystkie porady

Inspiracje

więcej

24.07.2020

Wabi-sabi, aksamit i drewno czyli nowe aranżacje w Galerii Wnętrz Domar

Oj, dzieje się w naszych domkach – Sylwia Gulewicz-Wysocka stworzyła aranżacje wokół trendów wzorniczych, które dominują w 2020 roku. Można by je scharakteryzować trzema słowami-symbolami : Wabi-sabi, natura i przytulność.

Czytaj więcej

15.04.2020

Co nowego w katalogu wnętrzarskim 2020?

Co roku staramy się aby nasz katalog był nie tylko pięknym źródłem inspiracji ale też wspomagał was w mądrych wyborach zakupowych. W 2020 r wprowadzamy dwie interesujące nowości: moodboardy i pakiety. Dziś opowiemy Wam więcej o mood boardach.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie inspiracje

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid