×

Wyszukaj

Porady i inspiracje

wybierz kategorię

Porady

więcej

30.10.2018

Kuchnia jak marzenie!

Czas na projektowanie kuchni.A musimy pamiętać, że kuchnia to nie tylko kuchenka i piekarnik, ale swoisty warsztat pełen urządzeń, szafek, półek, blatów i szuflad. Jak je dobrze rozplanować żeby gotowanie było przyjemnością? Oto kilka sprawdzonych rad i najczęściej popełnianych błędów przy projektowaniu kuchni.

Czytaj więcej

15.10.2018

Jesienne otulanie domu i mieszkania

Gdy aura za oknem sączy się chłodem i szarością polecamy kilka prostych tricków, które uczynią z naszego domu prawdziwą krainę przytulności.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie porady

Inspiracje

więcej

28.10.2018

Prezentownik Domarowy

Epokę wełnianych skarpet pod choinką uważamy za zamkniętą. Dobry design i szlachetna monochromatyczna kolorystyka to absolutne „pewniaki” na prezent świąteczny. Oto nasze propozycje dla Niej i dla Niego.

Czytaj więcej

19.10.2018

Aleja Gwiazd w salonie Damnet

Poznajcie krzesła-gwiazdy. Krzesła- przedmioty pożądania. Wreszcie krzesła – ulubiony temat projektantów.
Witajcie w „Alei Gwiazd” w salonie Damnet w Galerii Wnętrz Domar.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie inspiracje

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid