×

Wyszukaj

Porady i inspiracje

wybierz kategorię

Porady

więcej

06.12.2018

Więcej światła… przy pracy

Technologie XXI wieku umożliwiają nam pracę zdalną, dlatego często nasz dom staje się pół-biurem. Podpowiadamy, jak doświetlić biurko, by nasze oczy i kręgosłup dobrze to zniosły.

Czytaj więcej

30.10.2018

Kuchnia jak marzenie!

Czas na projektowanie kuchni.A musimy pamiętać, że kuchnia to nie tylko kuchenka i piekarnik, ale swoisty warsztat pełen urządzeń, szafek, półek, blatów i szuflad. Jak je dobrze rozplanować żeby gotowanie było przyjemnością? Oto kilka sprawdzonych rad i najczęściej popełnianych błędów przy projektowaniu kuchni.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie porady

Inspiracje

więcej

07.01.2019

Big Mama czyli Wielka Bogini wypoczynku

Kolekcja mebli Up pojawiła się w 1969 roku, a za jej powstaniem krył się czołowy projektant włoski Gaetano Pesce. My przyjrzymy się fotelowi Up5 z podnóżkiem. O jego historii posłuchacie w najbliższej Domowej Galerii Stylu, ale możecie także poczytać

Czytaj więcej

02.01.2019

Artemide czyli Domowa Galeria Stylu w Nowym Roku

Subiektywny Alfabet Designu naszej dyrektor ds. marketingu, Aldony Mioduszewskiej, towarzyszył Wam będzie w Domowej Galerii Stylu w Radio RAM w każdą środę po 9.00 i po 17.00

Czytaj więcej
zobacz wszystkie inspiracje

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid