Szanowni Państwo informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów RP od 14 marca 2020 r. ograniczamy zakres funkcjonowania Galerii Wnętrz Domar. Więcej informacji tutaj.

×

Wyszukaj

Porady i inspiracje

wybierz kategorię

Porady

więcej

25.03.2020

Modern Barok czyli jak meble stylowe łączyć z nowoczesnymi

Meble stylowe, to meble wymagające, trzeba je umiejętnie zestawiać. Dziś mały poradnik, jak to zrobić. A okazja ku temu wspaniała; krzesło Rad-Pol otrzymało prestiżową nagrodę za wzornictwo. Gratulujemy i prezentujemy bardzo modne zestawienia Modern Barok

Czytaj więcej

20.01.2020

Ułatwić życie czyli meble dla seniora

O czym należy pamiętać przy projektowaniu mieszkania dla seniora aby codzienność była przyjemna i bezpieczna. Kilka porad, które ułatwią życie nie tylko im.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie porady

Inspiracje

więcej

20.01.2020

PAIMIO CHAIR ALVAR AALTO (1931-32)

Najbardziej znane krzesło słynnego fińskiego projektanta powstało w wyniku fascynacji bauhausowską prostotą i z troski o komfort kuracjuszy w sanatorium. O fińskim projektancie i jego krześle sanatoryjnym usłyszycie w Radiu Ram w środę po 9.00 i 17.00 a rozmawiać będą jak zwykle Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski

Czytaj więcej

03.01.2020

Classic Blue i Neo Mint czyli kolory 2020 roku

Jakie kolory będą modne we wnętrzach u progu lat 20. Tego stulecia? Poznajcie kolory zaproponowane przez Instytut Pantone i Agencję WGSN.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie inspiracje