×

Wyszukaj

Porady i inspiracje

wybierz kategorię

Porady

więcej

10.02.2019

Chcesz mieć piękne wnętrza? Nie popełniaj tych błędów!!!

Aby wnętrze było piękne, potrzebuje serca, odrobiny wyczucia a przede wszystkim rozsądnego planowania. A to jest sztuka! Zanim więc zaczniemy urządzać salon, kuchnię czy sypialnię, warto jeszcze przed kupieniem mebli i dekoracji zastanowić się, co chcemy osiągnąć.

Czytaj więcej

06.12.2018

Więcej światła… przy pracy

Technologie XXI wieku umożliwiają nam pracę zdalną, dlatego często nasz dom staje się pół-biurem. Podpowiadamy, jak doświetlić biurko, by nasze oczy i kręgosłup dobrze to zniosły.

Czytaj więcej
zobacz wszystkie porady

Inspiracje

więcej

19.03.2019

Pleciugi i folkowe bajania Katarzyny Herman-Janiec

Tradycyjne, rzemieślniczo wyplatane meble ze… starych gazet. Folkowe inspiracje i żywe kolory. Oto króciutka charakterystyka prac Katarzyny Herman-Janiec, o której rozmawiają Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski w Domowej Galerii Stylu w Radiu Ram.

Czytaj więcej

18.03.2019

Krzesło ze skandalem w tle

O kopii krzesła słynnego projektanta Arne Jacobsena wykorzystanego w sesji modelki Christine Keller opowiemy w najbliższą środę w Domowej Galerii Stylu w Radio RAM. Słuchajcie nas po 9.00 i 17.00. Zapraszają jak zwykle Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski

Czytaj więcej
zobacz wszystkie inspiracje

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid