Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

×

Wyszukaj

wybierz kategorię

11/04/2019

Salone del Mobile 2019 czyli wzór na wzornictwo

Jak co roku przywozimy Wam nowinki z najważniejszej europejskiej imprezy poświęconej wzornictwu wnętrz. Z miasta designu – Mediolanu, specjalnie dla Was przepiękne fotki autorstwa Elwiry Skrzypiec-Wallner . Syćcie oczy nie tylko designem wnętrz ale i fantastycznie zaprojektowanymi stoiskami targowymi, które co roku inspirują i zachwycają pomysłowością, wrażliwością na globalne trendy wzornicze i konsumenckie oraz legendarną włoską elegancją.

Zobacz więcej

15/04/2019

Zapachniało Świętami w Galerii Wnętrz Domar

Nasze wielkanocne warsztaty sprawiły, że już poczuliśmy magię świąt a wspólne gotowanie i przygotowywanie świątecznych kartek i stroików pokazało, jak kreatywne potrafią być duety rodzinne.

08/04/2019

Wielkanocne Warsztaty Dla Dziecka, Mamy i Taty

Serdecznie zapraszamy Rodziców z Pociechami na warsztaty wielkanocne, podczas których będziemy przyrządzać świąteczne przysmaki, robić stroiki i karteczki wielkanocne.

18/03/2019

Wiosenna promocja rozkwita w Domarze

Dziś Światowy Dzień Mózgu, a więc także święto myślenia i rozsądku. Czyż nie jest to idealny dzień na rozpoczęcie promocji w naszej galerii? Możesz totalnie odmienić swój dom z rozsądkiem wydając pieniądze:) Promocja trwa do 30 kwietnia.

08/03/2019

niezwykła Niegaleria już otwarta!

Miłośników sztuki, rękodzieła i dobrego designu zachwyci nowo otwarta NIEGALERIA w Galerii Wnętrz Domar.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid