Szanowni  Państwo, informujemy, że w najbliższą niedzielę, 29 stycznia, nasza  galeria będzie czynna od godziny 10.00 do godziny 16.00.

Zapraszamy na zakupy!

×

Wyszukaj

wybierz kategorię

19/01/2023

Zagraj z nami w golfa…w Domarze!

Już 22 stycznia zapraszamy na indoorową imprezę golfową w naszej galerii, w Indoor Golf Wrocław! Doweidz się więcej i wpadnij na golfa!

09/01/2023

„Wrocław-Graceland 6 rano” – czyli Radio Ram, Elvis i …Domar dla Moniki Jaworskiej!

Z dumą przyznajemy, byliśmy przyjaciółmi Moniki Jaworskiej i partnerem koncertu-wydarzenia „Wrocław Graceland 6 rano”!

12/12/2022

Słodkich snów życzy Home&Living Wnętrza, nasz nowy najemca

Subtelnie pastelowe czy wyraziście barwne? Home&Living Wnętrza, nasz nowy najemca, prezentuje elegancką i ultrawygodną kolekcję łóżek tapicerowanych. Zapraszamy do nowego salonu na poziomie 2.

16/11/2022

Black is Back! czyli zakupowe pokusy w Domarze

Zapraszamy na tygodnie promocji z okazji Black Friday do naszej galerii. Okazje gonią okazje więc liczymy, że znajdziecie coś dla siebie…po bardzo atrakcyjnej cenie!

02/11/2022

Diamenty meblarstwa rozdane!

Oto one – Diamenty Meblarstwa 2023! Do 17. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” wpłynęło 112 zgłoszeń, a produkty oceniało 54-osobowe jury, które wyłoniło 34 laureatów. Kto zdobył Diament Meblarstwa 2023? W tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Grupę Meble.pl S.A. kapituła miała za zadanie ocenić więcej niż…

URZĄDZAMY BEZ DRAMY

BEZPŁATNY WEBINAR WNĘTRZARSKI

Zapraszamy – live na YouTube już 07. lutego o 18:00.
Zapisz się już dziś!!!  – To co, widzimy się?

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid