Szanowni Państwo informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów RP od 14 marca 2020 r. ograniczamy zakres funkcjonowania Galerii Wnętrz Domar. Więcej informacji tutaj.

×

Wyszukaj

wybierz kategorię

19/03/2020

Tęsknimy za Wami. Pracujemy dla Was ZDALNIE cały czas!

Drodzy Klienci, pracujemy dla Was cały czas, bo przecież dbamy o najważniejsze Wasze miejsce na Ziemi, Wasz dom. Zachęcamy #zostańciewdomu ale bądźcie z nami:)
UWAGA! Aktualizacja 25.03.2020r.

14/03/2020

WAŻNA AKTUALIZACJA – Funkcjonowanie Galerii Wnętrz Domar od 23 marca 2020r.

Szanowni Państwo. Proszę zapoznać się z informacjami o funkcjonowaniu GW Domar od 23 marca 2020r.

20/03/2020

Ciało i dusza w czasach wyjątkowych

Drodzy, wiadomo, że #wdomunajlepiej ale w tym szczególnym czasie możemy wszyscy czuć się przytłoczeni. Mogą nam dokuczać dolegliwości bólowe związane z siedzącym trybem życia lub istniejącymi schorzeniami a także doskwierać zmęczenie psychiczne stanem, który nas otacza. Dlatego nasz Salon Systema Centrum Zdrowia ma dla Was wspaniałą propozycję…

14/03/2020

GW Domar – informacja dla pracowników

Szanowni Państwo,
działając zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów RP, od dziś, tj. 14 marca 2020 r. ograniczamy zakres funkcjonowania Galerii Wnętrz Domar do dnia 29 marca.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z kilkoma informacjami organizacyjnymi dla pracowników.

04/03/2020

Sobotnie gotowanie z Jolantą Kleser

Na wspólne gotowanie z Jolantą Kleser w najbliższą sobotę, 7 marca, zaprasza salon Werk Mebel. Pokazowi kulinarnemu towarzyszy mega promocja. Przy zakupie miksera planetarnego SMEG SMF03 otrzymacie Państwo uroczy blender SMEG za 1 złotówkę!!!

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid