×

Wyszukaj

wybierz kategorię

01/10/2018

RATY O% W GALERII WNĘTRZ DOMAR

ZOBACZ LISTĘ NASZYCH SALONÓW…

Zobacz więcej

15/10/2018

Powiększony salon RAYO na 2. piętrze

Salon oświetlenia Rayo przeniósł się na wyższy, 2. poziom – dosłownie. Mogą go Państwo znaleźć na 2 piętrze galerii, a jego wystrój i oferta to nowy poziom prezentacji.

05/10/2018

RATY 0% -IDEALNY SPOSÓB NA ZMIANY WE WNĘTRZU

W Galerii Wnętrz Domar możesz teraz wygodnie kupować na raty 0%. A ponieważ jesień sprzyja otuleniu i ociepleniu naszych mieszkań i domów – jest to idealny moment by zainwestować w nowy salon, wyposażyć kuchnię czy odmienić sypialnię lub zbudować praktyczną garderobą.

01/10/2018

Warsztatowa niedziela w Domarze – fotorelacja

To była rodzinna i bardzo twórcza niedziela w naszej galerii. W warsztatach wzięło udział prawie 100 warsztatowiczów w wieku od 2 lat do… lat dojrzałych. Zobaczcie, jak wspaniale się bawili. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom: Studio Kulinarne Browar Mieszczański, VOX, Salon Dla Spania, Fitness Academy i Malarnia Kreatywna

30/09/2018

Jesienny salon sztuki Made in Wrocław

Galeria Akademicka Made in Wrocław w ramach Jesiennego Salonu Sztuki zaprezentowała prace studentów, absolwentów i pedagogów Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta.
To szczególna formuła, ponieważ pokazuje sztukę w otoczeniu wystroju wnętrz w naszej galerii a przecież temu ma służyć sztuka – podkreślać piekno wnętrz i cieszyć nasze… wnetrze:)

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid