×

Wyszukaj

wybierz kategorię

15/02/2019

Wyposażaj z sercem!

Ruszyła akcja Wyposażaj z sercem organizowana przez Max Fliz i Fundację Uniwersyteckiego szptala Dziecięcegow
Krakowie „O zdrowie dziecka”. Od 1 lutego wyposażając mieszkanie lub dom możemy dołożyć cegiełkę do zakupu aparatury ratującej życie i zdrowie pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej szczytnej akcji i gratulujemy Naszemu Najemcy – firmie Max Fliz inicjatywy.

Zobacz więcej

14/02/2019

Walentynkowe Akcenty Domowe

Nasze wnętrza też potrzebują trochę serca. Na szarym przedwiośniu dodajmy im koloru i energii. W naszej walentynkowej ofercie specjalnej znajdziecie piękne przedmioty w soczystych barwach miłości.

11/02/2019

Biedronka na Walentynki

14 lutego, w budynku parkingu przy Galerii Wnętrz Domar, swój sklep otwiera Biedronka. Witamy na pokładzie i życzymy wielu sukcesów.

30/01/2019

Filcowe dywany Agnieszki Czop

O inspiracjach folkowych, wykorzystaniu filcu do zabawy i koronkowych serwetach z epoki PRL zatopionych w dywanach opowiadać będziemy w najbliższej audycji Domowa Galeria Stylu w Radio Ram.

24/01/2019

Icon Concept w czyli koncept na wnętrza komercyjne

Icon Concept otworzył pierwszy showroom swoich projektów dla przestrzeni komercyjnych i prywatnych.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid