×

Wyszukaj

wybierz kategorię

02/05/2020

Zapraszamy na bezpieczne zakupy

do Galerii Wnętrz Domar

05/06/2020

Diament Meblarstwa 2021 – rusza 15. edycja!

Miło nam poinformować, że po raz kolejny objęliśmy patronatem Konkurs Diament Meblarstwa, promujący dobre wzornictwo. Cieszymy się, że możemy wspierać marki meblarskie.

04/06/2020

Czas na (roz)ruch w Fitness Academy!!!

Już 6 czerwca po przerwie wraca do pracy nasz klub Fitness Academy. wszystkich tęskniących za zajęciami, trenerami i sprzętem, zapraszamy!

03/06/2020

Uśmiechnij się – jesteś w Smiles Clinic!

W Galerii Wnętrz Domar właśnie otworzyła się Smiles Clinic stomatologia – profesjonalne centrum stomatologii i ortodoncji, w której specjaliści zadbają o Twój zdrowy i piękny uśmiech.

08/05/2020

Z ilu butelek chcesz oczyścić planetę czyli zakup sofy ma znaczenie.

Bardzo cenimy zrównoważony biznes, ratujący środowisko, tym bardziej miło nam poinformować, że firma Livingroom wprowadza do oferty tkaninę Regain, całkowicie powstałą z plastikowych butelek z recyklingu.

06/05/2020

Piękny duet czyli Kler i Jafra w jednym salonie

Od 4 maja br. kolekcje Jafra dostępne są w salonie Kler w naszej galerii, na 2. poziomie. Zapraszamy na zakupy:)

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid