×

Wyszukaj

O Galerii Wnętrz Domar

GALERIA WNĘTRZ DOMAR - MÓJ DOM TO JA!

Galeria Wnętrz DOMAR to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia wnętrz. Na 24 000 m² powierzchni swoje salony ma ponad 100 Najemców. W asortymencie GW DOMAR znajdują się zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i uznane marki takie jak Kler, Gala Collezione, Swalen Swarzędz, Vox, Bel-pol, Meblik, Arte, Livingroom, Jysk czy Eurofirany. W wielu salonach dostępne są także prace polskich projektantów.

Ponad 100 sklepów dla Twojego domu w jednym miejscu

Oferta GW DOMAR obejmuje również materiały wykończeniowe i dekoracje – począwszy od wyposażenia kuchni, podłóg, dywanów, firan, zasłon, tapet, oświetlenia, kominków, drzwi, schodów czy okien po systemy dla inteligentnych domów.  Dzięki różnorodności produktów, stylów i rozwiązań, również cenowych, każdy klient Galerii Wnętrz DOMAR znajdzie odpowiednie dla siebie meble i artykuły wyposażenia wnętrz.

Salony znajdujące się w GW DOMAR to salony sprzedaży i showroomy z gotowymi inspiracjami, gdzie klienci mogą czerpać pomysły na ciekawe i praktyczne zestawienia mebli i dodatków. W ich doborze i aranżacji bezpłatnie doradza profesjonalna projektantka wnętrz, Pani  Sylwia Gulewicz-Wysocka. Jednocześnie Galeria Wnętrz Domar wprowadziła bezpłatną usługę Asystenta Klienta: Pan Mateusz Ozdoba służy poradą, oprowadza klientów po galerii i wskazuje konkretne produkty oraz salony sprzedaży.

Ponadto oferta Galerii Wnętrz Domar powiększyła się o asortyment dostępny w sklepie Biedronka i drogerii Rossmann.

Zobacz ciekawe i praktyczne zestawienia mebli i dodatków

Do dyspozycji gości Galerii Wnętrz DOMAR jest też słynne wrocławskie Studio Kulinarne „Browar Mieszczański”. Klienci spragnieni ruchu mogą spędzić czas w klubie Fitness Academy czy największym we Wrocławiu studio tańca La Rosa Negra. Swoje podwoje otworzyły także Smiles Clinic świadcząca usługi stomatologiczne i ortodontyczne oraz Systema Centrum Zdrowia specjalizująca się w osteopatii i rehabilitacji. Na terenie GW DOMAR można również skorzystać z usług m.in. banku, biur projektowych, biura podróży czy punktów gastronomicznych Kuchni Marche oraz Vincent Cafe.

Galeria Wnętrz DOMAR dysponuje wielopoziomowym zadaszonym parkingiem dla 340 samochodów.

Nowy, wielopoziomowy parking Galerii Wnętrz Domar

Wirtualny spacer

Zobacz wirtualny spacer po Galerii Wnętrz Domar

Zobacz lokalizację i dane kontaktowe

URZĄDZAMY BEZ DRAMY

BEZPŁATNY WEBINAR WNĘTRZARSKI

Zapraszamy – live na YouTube już 06. czerwca o 18:00.
Zapisz się już dziś!!!  – To co, widzimy się?

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid