×

Wyszukaj

O Galerii Wnętrz Domar

GALERIA WNĘTRZ DOMAR - MÓJ DOM TO JA!

Galeria Wnętrz DOMAR to jedna z największych w Polsce galerii wyposażenia wnętrz. Na 18 000 m² powierzchni swoje stoiska ma ponad 100 Najemców. W asortymencie GW DOMAR znajdują się zarówno produkty rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i kultowe marki takie jak Kler, Swalen Swarzędz, Jafra, Meble Vox, Vieri Divani, Fameg, Jysk a także prace ciekawych projektantów skupionych np. wokół marki Happy Barok czy Retrofrajda.

Ponad 100 sklepów dla Twojego domu w jednym miejscu

Oferta GW DOMAR obejmuje również materiały wykończeniowe i dekoracje – począwszy od wyposażenia kuchni, podłóg, dywanów, firan, zasłon, tapet, oświetlenia, kominków, drzwi, schodów czy okien po systemy dla inteligentnych domów.  Dzięki różnorodności produktów, stylów i rozwiązań, również cenowych, każdy klient Galerii Wnętrz DOMAR znajdzie odpowiednie dla siebie meble i artykuły wyposażenia wnętrz.

Salony znajdujące się w GW DOMAR to w większości showroomy z gotowymi inspiracjami, gdzie klienci mogą czerpać pomysły na ciekawe i praktyczne zestawienia mebli i dodatków.  W ich doborze i aranżacji bezpłatnie doradza profesjonalna projektantka wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka.

Zobacz ciekawe i praktyczne zestawienia mebli i dodatków

Do dyspozycji gości Galerii Wnętrz DOMAR jest też nowa restauracja sieci „Kuchnia Marche” oraz studio kulinarne Piotra Kucharskiego I Tobiasza Hermana „Browar Mieszczański”. Na terenie GW DOMAR klienci mogą korzystać także z usług m.in. biur projektowych, myjni samochodowej, banku i siłowni.

Galeria Wnętrz DOMAR ciągle zmienia się dla podniesienia komfortu klientów. Jeszcze w tym roku znacznie zwiększy się liczba miejsc parkingowych – dostępny będzie wielopoziomowy zadaszony parking dla 340 samochodów. W planach jest też otwarcie strefy dla rodzin z dziećmi.

Zobacz lokalizację i dane kontaktowe

WIRTUALNY SPACER

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO GALERII WNĘTRZ DOMAR

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid