×

Wyszukaj

O Galerii Wnętrz Domar

GALERIA WNĘTRZ DOMAR - MÓJ DOM TO JA!

Stworzyliśmy unikatowe miejsce na mapie nie tylko Wrocławia, ale i całej Polski – jedną z największych galerii wyposażenia wnętrz, skupioną wokół przedmiotów, które pozwolą Ci wyrazić siebie poprzez to jak mieszkasz.
Na 18 000 m² swoje stoiska ma ponad 100 Najemców, którzy dbają o to by trafiły do Ciebie najlepsze i starannie dobrane produkty służące remontowaniu, wyposażaniu i upiększaniu domów i mieszkań.
Bo przecież Twój dom czy mieszkanie to Twoja wizytówka i najważniejsze miejsce, odzwierciedlające Twoje potrzeby, gusty i marzenia.
Dlatego znajdziesz u nas zarówno meble i wyposażenie wnętrz rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i kultowe marki takie jak Kler, Swarzędz Home, Meble Vox, Vieri Divani, Fameg, Jafra, Jysk a także ciekawych projektantów skupionych np. wokół marki Happy Barok czy Retrofrajda.
Oferujemy najbogatszą ofertę produktów wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna a nawet inteligentne domy. Dzięki różnorodności produktów, stylów i rozwiązań, również cenowych, możesz znaleźć coś dla siebie.
A jeśli wahasz się, co wybrać, jak zestawić poszczególne elementy, zastanawiasz się, czy zmiana, którą chcesz wprowadzić, będzie korzystna dla Twojego wnętrza, skorzystaj z bezpłatnych porad naszej projektantki wnętrz, która pomoże  w doborze, rozwieje  wątpliwości i ułatwi podjęcie decyzji.
Zobacz lokalizację i dane kontaktowe

WIRTUALNY SPACER

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO GALERII WNĘTRZ DOMAR

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid