×

Wyszukaj

Wszystkie podcasty

Przestrzeń dziecka

Jest Bawa, jest zabawa!

Projektanci prześcigają się w tworzeniu interaktywnych mebli dziecięcych, stymulujących rozwój  maluszka. Podobnie jest ze stolikiem Bawa autorstwa Klaudii Kuhn, który ujął jurorów konkursu Must Have w 2015 r. O stoliku idealnym do zabawy rozmawiają Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski w Domowej Galerii Stylu, w Radiu Ram. Zdjęcie pochodzi ze strony dobrzemieszkaj.pl.

Przestrzeń dziecka

Happy Bird dla szczęśliwego dziecka

Eero Arnio to ikona designu – projektant, którego niesamowite futurystyczne wizje znalazły odzwierciedlenie w pięknych przedmiotach codziennego użytku. Tym razem zajął się pokojem dziecięcym i stworzył Happy Bird, urocze siedzisko-ptaszka – jakby żywcem wyjętego z kreskówek dla dzieci. O Happy Bird  rozmawiają Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski w radio Ram, w audycji Domowa Galeria Stylu.…

Przestrzeń dziecka

Dodo – nielot ale bujak!

Oivę Toikkę znamy przede wszystkim z przepięknej, niezwykle barwnej kolekcji szklanych ptaków „Birds of Toikka” z dmuchanego szkła. Ale ten znakomity fiński projektant zaprojektował też kilka świetnych, kolorowych  i radosnych sprzętów dla dzieci. Między innymi Dodo czyli bujanego – nie, nie – nie konika a ptaka. Wykonany z plastiku, o miękkim opływowym kształcie, idealnym dla…

Przestrzeń dziecka

łóżko piętrowe jak z klocków Lego

Łóżko piętrowe to nie tylko oszczędność miejsca, to także wspaniała przestrzeń zabawy, o czym wiedzą znakomicie dzieci i…projektanci. O projekcie Bunky autorstwa Marca Newsona, niezwykle utalentowanego i utytułowanego designera, rozmawiają Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski w kolejnym odcinku Domowej Galerii Stylu, w Radio Ram. A dlaczego nawiązują do słynnych duńskich klocków? Posłuchajcie w dzisiejszym podcaście.

Zobacz nasz katalog!

Znajdziesz w nim ponad 200 stron inspiracji, pomysłów oraz porad.

Zobacz online i przyjdź na zakupy do Galerii.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid