Wyszukaj

Inspiruj się wszystkimi zmysłami – nowy katalog wnętrzarski Domaru

Inspiracje

W naszym najnowszym katalogu postawiliśmy nie tylko na piękne zdjęcia produktów i aranżacje. Postanowiliśmy także zainspirować Was historami o designie, które co tydzień snuje  Aldona Mioduszewska w Domowej Galerii Stylu, naszej autorskiej audycji w Radio RAM – opowiada w nich o kultowych meblach, znanych projektantach i ciekawych zjawiskach we wzornictwie. Wystarczy kliknąć w link na stronie katalogu by posłuchać naszych podcastów.

Dla miłośników filmów mamy dwa smaczki – wprost z naszego katalogu możecie się przeklikać do naszego kanału Youtube i do  cyklu Architekt poleca, w którym Sylwia Gulewicz-Wysocka rekomenduje rozwiązania i design naszych produktów, a wierzcie nam, można znależć u nas prawdziwe perełki.

Drugi smaczek to cykl naszych webinarów Urządzamy bez Dramy, w którym opowiadamy o aranżacyjnych rozwiązaniach z naszych salonów i odpowiadamy na pytania uczestników. Jest to cenne źródło inspiracji, poprowadzone lekko i z humorem. W naszym katalogu wystarczy kliknąć by przejść do konkretnego webinaru. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was na tyle by obejrzeć i inne odcinki:)

Oczywiście w katalogu oznaczyliśmy produkty, abyście mogli łatwiej  trafić do salonów sprzedaży, prezentujemy też nasze moodboardy, które pomogą Wam stworzyć spójne aranżacje.

Jak zwykle zapraszamy do kontaktu z naszą architekt Sylwią Gulewicz-Wysocką, która prowadzi Bezpłatne Porady Architekta oraz Mateuszem Ozdobą, naszym Asystentem Klienta.

Ale, co naważniejsze, bogata zawartość naszego katalogu, to tylko część naszej oferty, zapraszamy do nas, znajdziecie tu jeszcze więcej inspiracji, rozwiązań i produktów do Waszych mieszkań i domów.

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊