Wyszukaj

Świąteczne inspiracje w Galerii Wnętrz Domar

Inspiracje

Powiedz nam, jak lubisz spędzać Święta a my podpowiemy Ci, jaki styl wigilijnego stołu i wystroju jadalni będzie najlepszy w te szczególne dni.

Tradycja ponad wszystko!
Elegancka zastawa, biel, srebro i szkło. Klasyczne meble i klasyczna choinka, świece i tradycyjne kolędy w tle. To zestaw, który nigdy nie wychodzi z mody i niczym francuska mała czarna jest synonimem ponadczasowej elegancji. Jeśli tak lubisz spędzać Święta, to nasz zestaw jest dla Ciebie. Piękna kolekcja mebli Jafra w tradycyjnych, nieco antykizowanych kształtach i pięknych orzechowych barwach plus kremowa sofa zapraszająca do rodzinnego kolędowania. Nasz klasyczny domek aranżacyjny to propozycja dla kochających tradycję i nieprzemijającą jakość. Jeśli dodać do tej aranżacji piękny kryształowy plafon Rayo i lampę stojącą Magnific Home – całość nabierze blasku… a więc życzmy tradycyjnych Świąt z nutką glam:)

 

Polskie scandi w najlepszym wydaniu

Jeśli lubisz prostotę a przytulność to słowo-klucz do idealnej wizji Świąt, wybierz aranżację, za którą stoi znakomita polska marka Vox. Jasne wybarwienie drewna z grafitowymi elementami – prosta biała zastawa i szkło, a do tego nie do końca oczywiste matowe złoto drzewka i żyrandola. Dominująca geometryczna precyzja, która wcale nie oznacza chłodu a wręcz przeciwnie, uspokaja przestrzeń – co służy relaksowi i odpoczynkowi. To aranżacja bezpieczna, co nie znaczy – nudna. Uroda kolekcji połączona z ciekawymi dodatkami tworzy harmonijną i na wskroś nowoczesną całość. Skandynawskich świątecznych klimatów w rodzimej, polskiej stylizacji życzy Vox…

Rebeliant/ka z eko-duszą.
Lubisz industrialne klimaty, lofty, kamienice z duszą i drapieżnym pazurem a jednocześnie kuszą Cię i wzruszają zielone świeże gałązki, uwielbiasz naturalne ozdoby, pachnące szyszkami, pomarańczą i cynamonem? I zastanawiasz się czy nie ma tu wewnętrznej sprzeczności? Absolutnie nie, takie zestawienie szorstkich przemysłowych klimatów meblowych i rustykalnych dekoracji to bardzo świeże i …ciepłe rozwiązanie wigilijne. Zresztą pięknie prezentuje się w naszym domku aranżacyjnym, w którym meble z salonu Loft Shop na 2. poziomie przyozdobiliśmy eko-dekoracjami, w których główną rolę odgrywają tektura, juta, rafia oraz naturalne ozdoby. Surowości metalu, drewna i betonu dodaczą rumieńców czerwone jagody. Całości aranżacji dopełnia lampa stojąca typu anglepoise z salonu Rayo i czerwona lampa wisząca w loftowym stylu z tegoż salonu oraz tapety z salonu Magic Home. Jak się Państwu podobają te ho ho – loftowe Święta?

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊