Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Jesienna kampania Domaru – inspiracje wprost z salonów

Inspiracje

Przejeżdżając przez Wrocław możecie natknąć się na tablice billboardowe i siatki z najnowszymi kolekcjami mebli i wyposażenia dostępnymi w Galerii Wnętrz Domar. Prezentujemy na nich kolekcje, które na pewno ocieplą i ożywią wnętrza w jesienne wieczory. Wybraliśmy aranżacje salonu, jadalni i domowego biura, a także produkty remontowe.

Zwróćcie uwagę na piękną kolorystykę i opływowe kształty prezentowanych mebli.

Ciekawym rozwiązaniem w jadalni jest użycie różnych stylistycznie krzeseł wokół stołu, ale oceńcie to sami:

Co ważne, wiele produktów w naszej galerii jest obecnie objętych promocją, dlatego warto wybrać się do Domaru, by upolować piękny mebel w atrakcyjnej cenie, więcej dowiecie się tutaj Zobaczcie nasze billboardy i produkty na nich wyróżnione, być może zechcecie je wykorzystać w swoich domowych aranżacjach.

Jak się prezentują pozostałe billboardy, zobaczcie w przestrzeni miejskiej, a my pokazujemy je tutaj i zachęcamy do bliższego zapoznania się z prezentowanymi produktami.

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.