Wyszukaj

Rolety w pokoju dziecięcym niczym z baśniowej krainy

Inspiracje

Wprawdzie mamy środek wakacji, ale rodzice już zastanawiają się nad przygotowaniem pokoju swoich pociech na nowy rok szkolny czy przedszkolny. Kwestia umeblowania czy odświeżenia podłóg lub ścian, są oczywistością, ale równie istotne jest oświetlenie w pokoju dziecka. I nie mówimy tu tylko o ergonomicznym i przyjaznym  dla wzroku oświetleniu.

Ważne jest naturalne światło w pokoju i jego odpowiednia regulacja. Tu z pomocą przychodzą niezawodne rolety rzymskie Perfecta, dostępne w salonie firmy na parterze naszej galerii.

Na zdjęciu widzicie piękny kolorystycznie model rolety z motywem oceanicznym. Znakomita lekcja oceanografii i elegancka ozdoba okna w jednym:

Przedstawiamy Wam kilka nowych wzorów, zaręczamy , że upiększą pokój dziecięcy a dostarczą zabawy i małym, i dużym. Grają kolorem, fakturą i radosnym designem. Tu z kolei mamy motyw kosmiczny, zwróćcie uwagę na delikatną kreskę motywu; pokochają ją przyszli kosmonauci i kosmonautki:

Prezentowane nowości, rolety rzymskie, to idealny wybór dla osób, które cenią sobie estetyczne i niebanalne akcesoria, stanowiące lepszą alternatywę dla zasłon czy firan. Ich zaletą jest półprzezroczystość, kontrolująca dopływ światła, zapewniająca jednak  prywatność.  A wzory wnoszą do pomieszczenia lekkość i harmonię, tak jak na widocznym poniżej modelu z subtelnym motywem angielskiej róży:

Mogą być montowane do ściany lub sufitu, na ramie okna lub na  karniszu. Walorem estetycznym jest także sposób wykończenia:  z falbaną lub bez. Widoczna poniżej roleta z falbaną prostą będzie idealnym rozwiązaniem dla małych superbohaterów.

 

Zapraszamy do salonu Perfecta, na parterze Galerii Wnętrz Domar, po kolejne pomysły , zapewniamy Wam i Waszym dzieciom, sporo funu!