Wyszukaj

Wnętrza w kolorach miłości

Inspiracje

Ciepłe, zmysłowe czerwienie, oranże, złamane róże to kolory idealnie wpisujące się w stylistykę walentynkową. Ale nie tylko, to barwy generalnie ożywiające wnętrza, dodające przytulności – jeśli są to subtelniejsze odcienie lub wręcz przeciwnie – nadają drapieżny charakter monotonii pomieszczenia. Niezależnie jednak o tego czy preferujesz łagodne czy przekorne akcenty, mamy klika propozycji nie tylko na Święto Zakochanych. Wyszukaliśmy je w naszych salonach.

Na początek przepiękny oranżowy narożnik Gobi z salonu Livingroom, lampa Caligaris z salonu Kler, podobnie jak niezwykłe kieliszki do białego wina i wazon do ikebany. O nastrój zadbają świeczniki z salonu Jysk. O przytulność -aksamitne poduchy z Jysk a szczypty pikanterii doda figurka Gangster Rabbit z salonu Damnet.

Oranżowy narożnik w roli głównej

A teraz propozycja w kolorze Cabernet Savignon. Stolik pomocniczy Antonietta z salonu Interno Italiano, idealny aby podać wytrawne wino ukochanej lub ukochanemu, w kieliszkach – a jakże – z salonu Kler. A gdybyście chcieli powalczyć na poduszki, idealnie nadają  się do tego miękkie poduszki z salonu Eurofirany. Delikatne światło zapewnią świeczniki Kler, a jeśli zamarzy Wam się kąpiel to…urocze mydełka-serduszka Jysk polecają się do mycia pleców…

Burgund, Cabernet i Merlot na salonach

Wreszcie propozycja z naszą ulubioną sofą IWC  w soczystym wiśniowym kolorze. Idealnie współgrać będzie z miłosną kolacją podaną na talerzach Damnet, a karafka-dekanter WMF z salonu Kler uwolni bukiet wina. Jeśli dodać do tego przyćmione światło z lampek z salonu Eurofirany i zabawne serduszkowe girlandy świetlne Jysk – przepis na sukces na randce gotowy!

A jeśli zechcecie wygodnie obejrzeć romantyczną komedię, wtulcie się w poduszki z Eurofiran

All you need is...sofa for two