Wyszukaj

Nowa kampania Domaru

Inspiracje

Maj wzywa nas na zewnątrz, zachęca do piknikowania. Ale…zawsze kiedyś trzeba wrócić do domu i być może zatęsknimy za świeżym powiewem w naszych czterech kątach. Jeśli poszukujecie inspiracji, to bardzo dobrze się składa bo na wrocławskich ulicach pojawiły się billboardy z nowymi kolekcjami mebli i wykończenia wnętrz wprost z naszych salonów sprzedaży. Podzieliliśmy je na „wnętrza” i przedstawiliśmy różne rozwiązania.

 

Home Office

Wygląda na to, że hybrydowy model pracy zagościł u nas na dobre. Dlatego ważne jest wyposażenie swojego biura domowego tak aby spełniało swe funkcje, ale i dawało poczucie przytulności tak ważne w prywatnej przestrzeni

Bezwzględnie wspólny posiłek to ważny element życia rodzinnego więc dokładamy starań aby nasza jadalnia zachęcała do wspólnego biesiadowania. Spójrzcie na naszą propozycję utrzymaną w soczystych acz spokojnych kolorach:

Pokój dziecięcy i młodzieżowy zawsze stanowi wyzwanie aranżacyjne, musi być zaakceptowany przez młodych użytkowników, idealnie byłoby gdyby jego wyposażenie „rosło” z naszymi dziećmi a także było przyjazne i ładne.

Galeria Wnętrz Domar to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, w ponad 100 sklepach znajdziecie nie tylko meble i wyposażenie wnętrz, ale i materiały wykończeniowe. Prezentujemy je nie bez kozery bo sezon wiosenno-letni sprzyja remontom:

W salonie czy pokoju dziennym toczy się większość naszego życia, tu odpoczywamy, przyjmujemy gości, bawimy się lub… jemy. Zobaczcie nowe kolekcje Domaru i zainspirujcie się

Po aktywnym dniu pora na odpoczynek – mamy najbogatsze kolekcje łóżek, materace i pościeli, możecie wybierać w stylach, kolorach i detalach. Na udane łowy zapraszamy do naszej galerii:)