×

Wyszukaj

Zielono mi!

Inspiracje
Żegnajcie subtelne błękity i róże spod znaku Serenity (ang. Spokój). W 2017 roku rządzi soczysta zieleń. Tak zawyrokował guru od kolorystyki, firma Pantone i przedstawiła kolor, pod którego znakiem upłynie kolejny rok. Będzie nim soczysta zieleń. Panie i Panowie, od teraz słowem-Trendem w modzie i wnętrzarstwie jest Greenery czyli zieloność???

Zieleń wybuchnie w 2017 roku, by przynieść nam nadzieję, za którą wszyscy tęsknimy w tym złożonym krajobrazie społecznym i politycznym - powiedziała dyrektor wykonawcza Pantone, Leatrice Eiseman.

I rzeczywiście – zaproponowany odcień zieleni, głęboki, soczysty, z żółtym akcentem kojarzy się z wiosną, nowym życiem, młodością i radością.
To bardzo przyjacielski kolor – pięknie komponuje się z pastelami, kolorami jasnymi, żywymi aż do jaskrawych, nie ma tez nic przeciwko odcieniom metalicznym. Słowem – ideał, bo bezproblemowo wkracza do naszych mieszkań i szaf.
To także kolor ponadsezonowy, bo jego neutralność sprawdza się o każdej porze roku.

Kolor roku 2017 - Pantone Greenery

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego katalogu wnętrzarskiego na sezon 2022/23. Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!