Wyszukaj

Jesienne inspiracje w Galerii Wnętrz Domar

Inspiracje

Klimat wiktoriański

Jeśli lubicie  wnętrza przywodzące na myśl powieści Agaty Christie czy Artura Conan Doyle’a, to ta aranżacja idealnie wpisuje się tę konwencję. Welwetowa sofa Chesterfield w oliwkowej zieleni to kwintesencja stylu klubowego przełomu XIX i XX wieku. Pięknie wyprofilowana, z charakterystycznym pikowaniem, mimo ponadstuletniej historii nadal wpisuje się w eleganckie wnętrza. Aranżacji dopełniają  ciemne, stylizowane meble i… uwaga – lekki stolik z metalowymi nóżkami, który dodaje lekkości. Klasykę wnętrza przełamują abstrakcyjne tapety.

Klasyka z twistem

W środkowym domku aranżacyjnym widzimy piękną niebieską sofę o klasycznej, miękkiej linii ale aranżacja ma zupełnie inny charakter, ponieważ klasykę zestawiono z nowoczesnymi meblami i dodatkami, w których dużą rolę odgrywają metalowe elementy. Ale, ale … zwróćcie uwagę na piękną stojącą lampę w rozmiarze XXL, idealnie dobraną do sofy. W efekcie mamy wnętrz modern z lekka nutką glamour😊

 

Karmel + czekolada

Prosty, geometryczny zestaw wypoczynkowy w lekko vintage’owym stylu i w pięknym karmelowym obiciu skórzanym otacza stolik marmurowy, obok  lampa stojąca w kolorze gorzkiej czekolady. Całość jest wyrazista i elegancka (choćby ze względu na wykorzystane materiały) choć minimalistyczna. Aby złagodzić prosty, geometryczny układ, Architektka dodała tapetę w ciepłej kolorystyce z motywem roślinnym i obraz z anemonem.

 

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊