Wyszukaj

Pokój młodzieżowy w trzech odsłonach

Inspiracje

Pokój nastolatka to niczym słynny cytat bohatera filmu”Dzikość serca” – symbol niezależności i wiary w wolność jednostki:) To strefa bardzo osobista, do której nasze nastoletnie pociechy przywiązują dużą wagę i lubią swojej przestrzeni nadawać indywidualny rys. Rozumiemy to doskonale ale… solidaryzujemy się z Rodzicami i podpowiadamy różne stylistyczne rozwiązania, które zawsze można przedystkutować z Dzieckiem.

Przedstawiamy Wam trzy moodboardy z propozycjami, które odpowiadają popularnym obecnie trendom wnętrzarskim.

 

 

STYL BOHO

Kolorowy styl neohippie wszedł przebojem na salony i dobrze wpisuje się w kolorowy świat młodości – Coachella, Festiwal Kolorów, ukochane kapele, pierwsze miłości i potrzeba wolności, poszukiwanie autoekspresji. wszystko to znajdziecie w stylu BOHO – eklektycznie łączącycym wzory i motywy.

Co powiecie na takie rozwiązanie?

 

 

 

 

 

 

 

STYL MODERN

Prosty, technokratyczny ale nie surowy, na pewno znajdzie wielu zwolenników prostoty ale też…porządku, bo w takim wnętrzu łatwiej utrzymać wszystko pod kontrolą.

STYL EKO

Zawsze w modzie, prosty, w naturalnych barwach, zbliżony do skandynawskiego, ukochnego stylu Polaków. Stawia na naturalność i bezpretensjonalność.