Wyszukaj

Domarowe inspiracje prezentowe

Inspiracje

Ho, ho, hooo nadchodzą Święta i coroczny ból głowy, co kupić Bliskim pod choinkę. I wydawałoby się, że galeria wnętrz, z ofertą artykułów wyposażenia i wykończenia wnętrz, nie ma oferty hm… nieco drobniejszej, która zmieściłaby się pod bożonarodzeniowym drzewkiem:) Nic bardziej błędnego! W naszych salonach znajdziecie setki inspiracji  by zaskoczyć i zachwycić pięknymi podarkami.  To prezenty praktyczne, ale też osobiste, oczywiście część z nich dotyczy aranżacji wnętrz, ale przecież naszym wnętrzom też należy się świąteczna  niespodzianka.

Przedstawiamy Wam różne propozycje, oczywiście, to nasz subiektywny wybór, ale liczymy, że znajdą uznanie w Waszych oczach:)

 

Estetycznie i kobieco:)

Dla miłośników (obu płci, niezależnie od nagłówka) estetycznych przedmiotów, wykonanych starannie – przedmiotów z „duszą”, budujących klimat przestrzeni lub aromat spotkania, mamy poniższe propozycje, kliknijcie w znacznik na ilustracji niech poprowadzi Was do sklepu, w którym możecie kupić. Wybraliśmy kilka prezentów – „pewniaków” – należą do nich piękne kieliszki lub zestaw do latte ale też cudownie miękki koc Pierre Cardin. Ciepły bilecik z życzeniami i gwarantujemy, że obdarowani będą zachwyceni.

Wariacje wokół wypoczynku

Wszyscy mamy swoje rytuały dotyczące relaksu, nie ograniczają się one tylko do sypialni i łazienki, ale jeśli poznaliśmy  zwyczaje obdarowywanych, możemy im sprawić radość prezentem przypominającym, że dobrze ich znamy i kochamy.

Trochę męskich akcentów:)

Tak, wiemy, prezenty dla panów bywają wyzwaniem, postanowiliśmy troszkę poszperać w naszych salonach i znaleźliśmy gustowne i eleganckie prezenty dla naszych ukochanych mężczyzn.

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊