Szanowni  Państwo, informujemy, że w najbliższą niedzielę, 29 stycznia, nasza  galeria będzie czynna od godziny 10.00 do godziny 16.00.

Zapraszamy na zakupy!

×

Wyszukaj

Składaną wannę poproszę!

Inspiracje

Sylwia Ulicka-Rivera, polska projektantka na co dzień mieszkająca w Hiszpanii, postanowiła stworzyć produkt dla miłośników kąpieli acz właścicieli małych łazienek. Dotychczas w małej łazience jedyną alternatywą był prysznic, ale Polak a właściwie Polka potrafi i zaprojektowała składaną wannę z elastycznej gumy piankowej, którą można złożyć i powiesić na ścianie.

Wanna jest niezwykle lekka, waży ok. 3 kg, a po złożeniu i podwieszeniu na ścianie lub ustawieniu pod ścianą odstaje od niej tylko na 12 cm. Cały zestaw składa się z systemu mocującego, wanny składanej i rury odpływowej, podobnie jak wanna, wykonanej z gumy piankowej. Na razie wanna jest prototypem ale liczymy, że znajdzie się producent, który wdroży ją do produkcji.

Praca Polki zdobyła uznanie w międzynarodowym konkursie Jump The Gap 2010/2011, organizowanego przez firmę Roca.

URZĄDZAMY BEZ DRAMY

BEZPŁATNY WEBINAR WNĘTRZARSKI

Zapraszamy – live na YouTube już 07. lutego o 18:00.
Zapisz się już dziś!!!  – To co, widzimy się?

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid