Wyszukaj

Billboardy Domaru zachęcają do zakupów.

Inspiracje

To prawda, że kupujemy oczami, dlatego w najnowszej kampanii Galerii Wnętrz Domar w kampaniach outdoorowych wiosną i jesienią prezentujemy nowe kolekcje mebli i wyposażenia wnętrz. Wprawdzie w meblarstwie nie ma  tak wyraźnego rozróżnienia na kolekcje letnie i zimowe, ale to właśnie jesień sprzyja przytulnym zmianom we wnętrzu i warto wprowadzić nowe elementy, zwłaszcza że trwają promocje w Galerii Wnętrz Domar.  I dlatego  pokazujemy na naszych billboardach  miękkie sofy i fotele, idealne by  zasiąść na nich z książką i herbatą w długie wieczory. I piękne lampy, które nie tylko oświetlą nasze domy i mieszkania, ale i stworzą znakomite tło w miejscach, które szczególnie chcemy uwypuklić – obrazy, konsole, kąciki do czytania czy pracy. Pokazujemy stoliki, regały, najmodniejsze tapety i dodatki. A wszystko to w starannych aranżacjach na naszych billboardach.

Jeśli podobają Wam się przedstawione produkty, po prostu kliknijcie w billboard w tym artykule i przenieście się na zakładkę sklepu, w którym możecie je kupić.

Wysmakowane kolory, piękny design i dobra jakość to podstawowe atuty naszych produktów, ale dodajemy do nich kolejny – promocję, która potrwa aż do końca listopada. Czekają na Was dziesiątki promocji w różnych salonach, a rabaty sięgają w niektórych aż do 60%.

Najlepszy sposób na jesienną chandrę? To udane zakupy, które dostarczą radości na długo.