Wyszukaj

Peach Fuzz i Apricot Crush – kolory roku 2024

Inspiracje

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2024 będzie Peach Fuzz o numerze 13-1023. Jest to delikatny, subtelny i aksamitny odcień brzoskwiniowego  przywodzący na myśl właśnie brzoskwiniowy meszek.

Peach Fuzz to kolor, który przywołuje na myśl spokój, radość i ciepło. Jest to kolor, który sprzyja odprężeniu i relaksowi. Może być wykorzystany w różnych stylach aranżacji wnętrz, od klasycznych po nowoczesne.

Kolor Peach Fuzz jest również popularny w modzie. Można go znaleźć w wielu kolekcjach ubrań, dodatków i kosmetyków. Jest to kolor, który pasuje do każdego typu urody i okazji.

Oprócz Peach Fuzz, kolorem roku 2024 według agencji WGSN jest Apricot Crush. Jest to cieplejszy i bardziej energetyczny odcień morelowy, zbliżony do pomarańczu.

Apricot Crush to kolor, który symbolizuje radość, szczęście i optymizm. Jest to kolor, który dodaje energii i pozytywnych emocji. Może być wykorzystany w aranżacji wnętrz, modzie i designie.

Oba kolory, Peach Fuzz i Apricot Crush, są inspirowane potrzebą bliskości, połączenia i troski o siebie i innych. Są to kolory, które sprzyjają dobremu samopoczuciu i pozytywnemu nastawieniu do życia.

Peach Fuzz i  Apricot Crush w aranżacji wnętrz

Peach Fuzz i Apricot Crush to kolory, które można wykorzystać w różnych stylach aranżacji wnętrz. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się jako kolory uzupełniające, dodające wnętrzu ciepła i przytulności. W nowoczesnych wnętrzach mogą być wykorzystane jako dominanty, nadające wnętrzu wyrazisty charakter.

Można je wykorzystać do pomalowania ścian, sufitu, mebli lub dodatków. Dobrze komponują się z kolorami neutralnymi, takimi jak biel, beż lub szarość. Można je również połączyć z innymi kolorami pastelowymi, takimi jak różowy, niebieski lub zielony.