Wyszukaj

Myślisz piękne wnętrze. Wybierasz Domar

Inspiracje

Jesień to pora, w której częściej przebywamy w domu i to także czas, gdy zastanawiamy się nad zmianami, upiększeniami w naszych wnętrzach. Jeśli czujecie potrzebę dopieszczenia swoich mieszkań czy domów, to nie mogliście lepiej trafić, bo w Domarze trwa właśnie jesienna promocja na artykuły wyposażenia i wykończenia wnętrz.
Aby było Wam łatwiej podjąć decyzję, w całym Wrocławiu przeprowadzamy kampanię billboardową, pokazującą piękne aranżacje wprost z salonów naszych najemców. Wysmakowany design i przemyślane, funkcjonalne rozwiązania, a także jakość wykonania sprawiają, że nasza oferta jest rozwiązaniem na lata, a jednocześnie świeżym i atrakcyjnym dla użytkowników, mimo upływu czasu.
Tak też powinniśmy podchodzić do aranżacji wnętrz: stawiać na jakość i trwałość najważniejszego wyposażenia i wykończenia bo przecież w naszej przestrzeni mamy się czuć komfortowo. Natomiast warto do nas zaglądać po inspirację i zakupy, bo trzymamy rękę na pulsie trendów i prezentujemy Wam wszystko, co projektanci i producenci wprowadzają na rynek. a wierzcie nam meblarstwo to bardzo dynamiczna branża.
Jeśli zobaczycie nasze billboardy w przestrzeni miejskiej Wrocławia, zauważycie, że pokazujemy Wam konkretne pomieszczenia i propozycje ich zaaranżowania.

 

Myślisz salon, wybierasz Domar

Tak, od lat postrzegani jesteśmy jako galeria trendsetterska i w naszej ofercie znajdziecie setki produktów do salonu, w pełnej gamie kolorystycznej i obiciowej, jeśli mówimy o meblach wypoczynkowych oraz przebogaty wybór stolików kawowych, komód, witryn, dekoracji i oświetlenia. Produkty na naszym billboardzie znajdziesz w konkretnych salonach, wystarczy kliknąć na oznaczony produkt.

Myślisz Sypialnia, wybierasz Domar

Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy „zagłębiem” mebli i wyposażenia sypialni- macie do wyboru łóżka, loża i łóżeczka, meble do sypialni, ultrawygodne materace i piękną pościel. Wszystko dla Waszego zdrowego snu.

Myślisz jadalnia, wybierasz Domar

Jadalnia jest tam, gdzie jesteście razem, to miejsce bardzo wspólnotowe, łączące. Dlatego tak ważna jest jego aranżacja a w Domarze masz niesamowity wprost wybór mebli do jadalni – od stołów i krzeseł po witryny i komody.

Myślisz pokój dziecka, wybierasz Domar

Mały lub młody człowiek to wielkie wyzwanie aranżacyjne! Szczególnie dbamy o wyposażenie i wykończenie pokoju dziecięcego bo jest to nie tylko miejsce odpoczynku czy zabawy, ale także nauki

Myślisz home office, wybierasz Domar

Hybrydowe miejsce pracy wymaga nowych rozwiązań, dlatego mamy dla Ciebie ofertę biurek, foteli i oświetlenia sprzyjających skupieniu i wygodzie. Przyjdź do nas i wybierz najbardziej funkcjonalne modele. Zapewniamy, ze pala się do roboty😉

Myślisz remont, wybierasz Domar

Nawet najpiękniejsze umeblowanie i dodatki potrzebują starannej i pięknej podstawy czyli wykończenia wnętrz. Niezależnie od tego, czy planujesz remont, czy wykańczasz mieszkanie deweloperskie, mamy dla Ciebie niesamowity wybór podłóg, drzwi, tapet, rolet i żaluzji, farb a nawet…schodów.