Szanowni  Państwo, informujemy, że w najbliższą niedzielę, 29 stycznia, nasza  galeria będzie czynna od godziny 10.00 do godziny 16.00.

Zapraszamy na zakupy!

×

Wyszukaj

Wiosenne billboardy Domaru

Inspiracje

Jeśli wiosna, to może remont? I do niego zachęca nie tylko modelka na billboardzie. Nie wszyscy wrocławianie wiedzą, że w Galerii Wnętrz Domar można znaleźć pełny asortyment produktów wykończenia wnętrz: grzejniki, drzwi, podłogi, kafle, okładziny, farby i  tapety. Dlatego planując remont mieszkania warto zajrzeć do nas – na poziomie 0 i 1 znajdziecie salony z szerokim wyborem produktów remontowych.

Wiosna to także czas kolorów i form – dlatego na naszych billboardach zobaczycie mnóstwo lamp, zieleni, szalonych kolorów tapet, miękkich dodatków i dekoracji – po wszystkie zapraszamy do naszej galerii. Znajdziecie u nas piękne produkty wyposażenia kuchni czy łazienki,  ciekawe dekoracje i kolorowe tkaniny, wszystko po to aby dom nabrał wiosennej świeżości. Zwłaszcza, że pojawiło się sporo nowości w pięknych barwach.

Jeśli planują Państwo (czego szczerze życzymy) spotkania komunijno-rodzinno-przyjacielskie lub jakiekolwiek inne przy wspólnym stole, to zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów z meblami do jadalni – na 1 i 2 poziomie. Warto pomyśleć o tym już teraz, ponieważ czas realizacji może potrwać kilka tygodni. A zestawy jadalniane mamy piękne i funkcjonalne, o czym przypomina modelka na naszym billboardzie.

Czymże byłby salon bez sofy? Miejscem postoju a nie odpoczynku. W naszej ofercie znajdziecie naprawdę setki modeli i tysiące wariantów kolorystycznych mebli wypoczynkowych – sof, narożników, wersalek, szezlongów i foteli. Oczywiście możecie wybrać neutralny szary mebel …ale wiosną, zwłaszcza po przygnębiającym roku 2020, warto wybrać soczyste kolory i mięsiste welury, tak modne w tym sezonie

URZĄDZAMY BEZ DRAMY

BEZPŁATNY WEBINAR WNĘTRZARSKI

Zapraszamy – live na YouTube już 07. lutego o 18:00.
Zapisz się już dziś!!!  – To co, widzimy się?