Wyszukaj

FUNKCJONOWANIE GALERII WNĘTRZ DOMAR OD 7 LISTOPADA

Szanowni Państwo,

jak zapewne Państwo wiedzą, w dniu 6 listopada zostało opublikowane ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń́, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Tekst rozporządzenia w linku poniżej: https://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000197201.pdf

Galeria Wnętrz Domar jest otwarta w dotychczasowych godzinach. Część najemców może funkcjonować z uwagi na fakt, iż zakaz handlu detalicznego zawarty w rozporządzeniu ich nie obowiązuje. Inni ograniczą swoją działalność do sprzedaży produktów drogą elektroniczną.
Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego i elektronicznego oraz do zakupów online. Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania poszczególnych salonów, prosimy o kontakt online na naszej stronie (livechat) lub bezpośredni kontakt telefoniczny/mailowy z konkretnym salonem.

Dokładną listę salonów funkcjonujących w ograniczonym zakresie z możliwością zamówień online, znajdziecie Państwo tutaj.

Aktualne dane kontaktowe do wszystkich naszych salonów znajdą Państwo w zakładce https://domar.pl/sklepy/. Jednocześnie przypominamy Państwu o zasadach bezpieczeństwa panujących w naszej galerii: https://domar.pl/aktualnosci/bezpieczne-zakupy/

Lista otwartych sklepów:

Życzymy Wszystkim zdrowia, razem przetrwamy te trudne czasy.

Zespół Galerii Wnętrz Domar

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊