Wyszukaj

Zapraszamy na bezpieczne zakupy

Pracujemy dla Was i dbamy o Wasze bezpieczeństwo.

Dbając o Wasze bezpieczeństwo prosimy, odwiedzając nas zadbajcie o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, które zamieszczamy poniżej.
Nasz personel zapewni Wam środki do dezynfekcji, a gdybyście zapomnieli, maseczki są dostępne w kiosku ruchu oraz aptece. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi fizycznego kontaktu z meblem: musimy przecież przetestować jego wygodę i docenić estetykę. Ale teraz bezpieczeństwo jest kluczowe, dlatego prosimy dostosujcie się do zaleceń dotyczących liczby osób na danym stoisku.
Zwracamy się także o wspieranie naszych lokalnych wspaniałych biznesów: Kuchnia Marche, Happy Little Truck i Cafe Vincent organizują sprzedaż pysznego jedzenia na wynos, ponieważ tylko tak mogą funkcjonować.

 

Przy każdym wejściu do GW Domar ustawione będą dozowniki z płynem dezynfekującym. Prosimy, dezynfekujcie ręce przed wejściem na zakupy.

Koniecznie noście maseczki. Możecie je także kupić w aptece na poziomie 0.

Noście rękawiczki jednorazowe.

Zachowujcie bezpieczny dystans w ciągach komunikacyjnych oraz salonach sprzedaży.

Zwróćcie uwagę na informację w każdym salonie mówiącą o dopuszczalnej liczbie osób przebywających w sklepie jednocześnie.

Sprawdźcie ile osób może przebywać w windach.

Jeżeli to możliwe, płaćcie za zakup bezgotówkowo.

Parkujcie co drugie miejsce na parkingu, a jeśli to niemożliwe, zachowujcie bezpieczny dystans, jeśli akurat wsiadacie lub wysiadacie z samochodu jednocześnie z innym klientem.

 

Czekamy na Was. Bądźcie bezpieczni. I zadowoleni z zakupów😊

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊