Wyszukaj

Mission (im)possible – porządek u nastolatka

Porady

Pudła, pudełka, pudełeczka

Najprostszy i najszybszy sposób na ukrycie różnych przedmiotów – od przyborów szkolnych, kosmetyków po kable i ładowarki. Proste koszyki mogą służyć też jako organizery np. do szuflad i opanować nieład panujący w skarpetkach, rajstopach czy bieliźnie.

Spójne stylistycznie dodatki także stworzą wrażenie uporządkowania. Jednolita kolorystyka i materiał wykonania przedmiotów nie tylko  stworzą ład estetyczny…Pamiętajcie, że teoretycy Bauhausu już w latach 20. ubiegłego wieku podkreślali,że ład otoczenia sprzyja…ładowi umysłu. Tu propozycja utrzymana  w pastelowym stylu skandynawskim, idealnym do pokoju nastolatka.

Jeśli jednak pociechy lubią bardziej industrialne klimaty, mamy i taką propozycję, w której zestawiamy szlachetnie proste przedmioty z drewna i te, wykonane z metalu. Ciekawym rozwiązaniem jest drabinka z organizerami, zajmująca niewiele miejsca i stanowiąca ciekawy element dekoracyjny.

Gadżety do zadań specjalnych czyli ładnie zaprojektowane przedmioty, które nie tylko ubarwią przestrzeń pokoju, ale i bedą sprzyjać uporządkowaniu przestrzeni. Oto nasze propozycje:

 

Ciekawostki o designie

Historia niesamowitej lampy🤩