Wyszukaj

Blask, glam, złoto i ledy

Inspiracje

Miłośnicy klasycznych linii na pewno pokochają stylowe zestawienie z białej kolekcji Argo firmy Jafra z kultowym już stołem z litego drewna z kolekcji Nin Bit, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W świąteczny nastrój wprowadzą zaś nas i nasze wnętrza dekoracje i lampy także dostępne w salonie Jafra.
Czym byłyby jednak najpiękniejsze nawet aranżacje bez zielonych roślin, które znajdziecie na poziomie 1 i znakomitych dzieł sztuki wrocławskich artystów, które dostępne są w Galerii Akademickiej na poziomie 1? Cichutko podpowiadamy, że są one w bardzo przystępnych cenach, a o ich zastosowaniu w przestrzeni mieszkalnej opowiemy wkrótce w ramach kolejnego odcinka Domarowego Prezentownika.

W identyfikacji produktów pomogą Wam oznaczenia na zdjęciu.

 

Wariacji na temat kultowego wzornictwa dla 60-tych jest obecnie mnóstwo, ale nowa kolekcja Livingroom Tax wprowadza do nich ultra modne metalowe nóżki. Komody i szafki z tej kolekcji to nie tylko pożądana obła linia, ale i piękne drewno. W tej aranżacji na szczególną uwagę zasługuje także  przepiękna lampa Madame firmy Rayo i urocze stoliczki pomocnicze Acacia Livingroom. A komody i szafki Tax musimy uzupełniać na bieżąco, bo cały czas  ktoś je kupuje wprost z ekspozycji!

 

Firma Kler to marka, której nie trzeba przedstawiać, bo sama dla siebie jest wyznacznikiem stylu i elegancji. Meble i wyposażenie wnętrz w kolejnym domku aranżacyjnym to zestawienie ciągle modnej miedzi, ciemnego złota i… LEDów. Całość tworzy kompozycję wyrafinowaną z nowoczesnym „pazurkiem”.