×

Wyszukaj

Tęsknimy za Wami. Pracujemy dla Was ZDALNIE cały czas!

Drodzy Klienci,

Zachęcamy gorąco do pozostania w domach, bo zdrowie Państwa jest najważniejsze. I najważniejszy jest dom, bo dom to Wy. Dlatego zachęcamy abyście czas spędzany w Waszych mieszkaniach i domach poświęcili też na planowanie i aranżowanie tej najpiękniejszej, bo Waszej, przestrzeni życiowej.

„Jeśli chcesz zbudować statek, nie zwołuj ludzi, aby Ci przynieśli drzewo, przygotowali narzędzia, nie przydzielaj zadań i pracy, lecz wzbudź w nich tęsknotę za dalekim, bezkresnym morzem.”

Niech to motto Saint-Exupery’ego nam przyświeca. Wkrótce znowu wypłyniemy na spokojne wody. Bądźmy razem!!!

Oto kilka informacji, które – mamy nadzieję – będą przydatne.

Bezpłatne Porady Architekta

Pani Sylwia Gulewicz-Wysocka jest do Państwa dyspozycji pod telefonem, mailowo i na Skype. Zachęcamy do umówienia się na wirtualną poradę, szczegóły znajdą Państwo: tutaj

Asystent Klienta

Nasz asystent Klienta, Pan Mateusz Ozdoba, jest dostępny na Livechat na naszej stronie, gdyby jednak w danym momencie go nie  było, uprzejmie prosimy o pozostawienie wiadomości, odezwiemy się maksymalnie do 24h.

Informacje na temat zdalnego funkcjonowania sklepów naszych Najemców znajdziecie tutaj lub wchodząc na wizytówki poszczególnych salonów.

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid