Wyszukaj

Wszystko dla wygody

Porady

Wokół mebla…

Obok klasycznych dla galerii wnętrz usług takich jak pomiary, montaże czy  transport oferujemy także szycie firan i zasłon oraz obszywanie wykładzin. Co ważne, w większości naszych salonów możecie Państwo zamówić praktycznie każdy mebel na wymiar ponieważ skupieni w Domarze najemcy mogą dopasować wszystko do konkretnego wymiaru. N a poziomie 1 mamy też przeurocze i baaardzo zielone stoisko z roślinami doniczkowymi, prawdopodobnie najpiękniejsze we Wrocławiu – by sparafrazować znaną reklamę😊

 

A gdyby tak trochę relaksu?

W nowym budynku Galerii Wnętrz Domar usytuowana jest największa szkoła tańca we Wrocławiu czyli La Rosa Negra Studio Tańca i nawet najbardziej opornych jest w stanie zarazić pasją taneczna, żywiołowością i świetnymi imprezami. Jeśli jednak taniec stanowi wyzwanie nie do pokonania, na 3 poziom galerii zaprasza Fitness Academy, nowoczesne, profesjonalne studio fitness, z bogatym grafikiem aktywności fizycznych a także usługami dietetyka i fizjoterapeuty. Natomiast planującym wypoczynek w podróży na pewno pomoże Biuro Podróży My Travel, które specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych ofert turystycznych – na miarę potrzeb i …kieszeni podróżnika.

 

Trudne słowo Amenities

Zapożyczone z kultury anglosaskiej słowo Amenities oznacza wygody lub usługi, które pozwalają w najbliższym otoczeniu swego domu załatwić wiele codziennych spraw. I właśnie dla wygody nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i wszystkich odwiedzających naszą galerię mamy nowoczesną Biedronkę z najpotrzebniejszymi produktami oraz drogerię Rossman. Co więcej, niedawno otworzyliśmy pralnię chemiczną 5-a-Sec, która w lipcu ma bardzo atrakcyjną ofertę na czyszczenie odzieży. I w naszej galerii nie mogło zabraknąć punktu usługowego, w którym dorobimy klucze, zrobimy kserokopie czy wymienimy baterie.

 

Smacznego…w restauracji Marche

Oczywiście nie samym kupowaniem żyje człowiek, nawet w tak pięknym obiekcie jak nasz😊 Dlatego dla wzmocnienia i sił i dopieszczenia kubków smakowych zapraszamy do restauracji Marche na poziomie 0  galerii.