Wyszukaj

Zielone Komorowice – osiedle z dobrą energią

Osiedle z dobrą energią

Zielone Komorowice IV, kolejny projekt budowlany Domar Development, to eleganckie osiedle bezczynszowych domów jednorodzinnych i mieszkań w spokojnej, atrakcyjnej lokalizacji na południu, w bliskim sąsiedztwie Wrocławia.

Wysoki standard wykonania inwestycji przekłada się nie tylko na komfort użytkowania i estetykę. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych, takich jak system rekuperacji, instalacje do fotowoltaiki czy pompy ciepła, mieszkańcy Zielonych Komorowic cieszyć się będą czystym powietrzem i… znaczną oszczędnością energii.

Do dyspozycji mieszkańców będą  3-pokojowe mieszkania z ogródkami na parterze lub poddaszem na piętrze a także dwukondygnacyjne domy z garażami lub miejscami postojowymi. Łącznie 53 budynki: 40 budynków jednolokalowych w czterech szeregach (I, II, III i V) oraz 13 budynków dwulokalowych znajdujących się w szeregu IV. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to IV kwartał 2023 r.

Poniżej znajdziesz wizualizacje wnętrz, przykładowe aranżacje prezentowane na nich, przygotowała architekt wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka, z produktów dostępnych w naszej galerii. Może Cię zainspirują:)

Atuty Zielonych Komorowic:

 • Świetne położenie i dojazd do Wrocławia:   tylko 3 km od południowych granic miasta i 7 km do węzła autostradowego w  Bielanach Wrocławskich. W fazie końcowej jest też budowa autostradowej obwodnicy wschodniej z Żernik Wrocławskich do ul. Karkonoskiej, co znacząco poprawi komunikację w tym rejonie. Dobrze rozwinięta jest też sieć komunikacji podmiejskiej. Więcej o lokalizacji tutaj
 • Przyjazne otoczenie – w bezpośrednim lub bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się obiekty użyteczności publicznej: szpital wielospecjalistyczny ORTHOS oraz przychodnia lekarska, apteka i gabinet stomatologiczny, szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Do Bielan Wrocławskich  czyli centrum zakupowo-usługowo-handlowego jest zaledwie 7 km. W miejscowości znajdują się także: boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, skatepark oraz świetlica oferująca zajęcia dla dorosłych, dzieci i półkolonie.
 • Wysoki standard wykończenia. Zielone Komorowice  stawiają na komfort i ekologię, dlatego wykończenie pozwala nie tylko cieszyć się wygodą, ale także świeżym powietrzem i… niższymi rachunkami za energię
 • Pompa ciepła
 • Instalacja do fotowoltaiki
 • System rekuperacji
 • Ogrzewanie podłogowe w całym domu
 • Rolety zewnętrzne na parterze, na piętrze skrzynki do rolet z napędem elektrycznym
 • Zewnętrzne przyłącze wody
 • Schody wewnętrzne żelbetowe
 • Duże poddasza z możliwością własnego wykończenia i adaptacji
 • Zagospodarowanie wspólnych terenów zielonych – reprezentacyjny wjazd na osiedle z nasadzeniami
 • Więcej o standardzie wykończenia dowiesz się tutaj

Rezerwuj już teraz

Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Domar Development, nasi sprzedawcy mają bogate doświadczenie w przeprowadzaniu klientów przez cały proces związany z zakupem nieruchomości. Na każdym etapie będziesz zaopiekowany. Zapraszamy do kontaktu: tutaj

Poniżej znajdziesz wizualizacje wnętrz, przykładowe aranżacje prezentowane na nich, przygotowała architekt wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka, z produktów dostępnych w naszej galerii. Może Cię zainspirują:)

zielonekomorowice.pl