Wyszukaj

Warsztatowa Niedziela w Domarze

Co nas czeka?

Warsztaty WIRE ART, które tak polubiliście podczas tegorocznej Nocy z Designem

Czym jest  Wire Art? To technika kryjąca w sobie wyjątkowy potencjał twórczy. Drewienko z lasu, pożółkła karta z książki, stara mapa, nuty oraz odrobina wyobraźni otwierają możliwość wyczarowania niezwykłych światów i scen. Warsztaty poprowadzi Malarnia Kreatywna, którą tworzą dwie utalentowane panie: Agnieszka Dusza i Aleksandra Nowacka. Uczestnictwo w warsztatach, według nich,  to przygoda dająca możliwość odkrycia w sobie nowych zdolności i pasji. Poprzez stosowanie różnych technik plastycznych oraz narzędzi i tworzyw uczestnicy mogą czerpać satysfakcję ze spędzanego czasu i wynieść mnóstwo nowych doświadczeń. Rodzice z dziećmi będą mogli wyczarować z drucików i przeróżnych materiałów urocze ozdoby.

Warsztaty przewidziane są dla 12 par (Rodzic + Dziecko w wieku od 5 lat)

Czas trwania – 1.5 h

 

Zegar kreatywny – winyle na czasie

Zegar to nieodłączny element współczesnego designu. Wraz z uczestnikami warsztatu Agnieszka Dusza i Aleksandra Nowacka z Malarni Kreatywnej  stworzą prawdziwe zegary tarczowe, których cyferblatem będą płyty winylowe, a godziny wykonane zostaną z przeróżnych kreatywnych elementów, takich jak np. guzik, kostka do gry, czy domino. Oprócz praktycznej funkcji jaką jest pokazywanie czasu, taki zegar to również nietuzinkowy akcent dekoracyjny każdego wnętrza. Audiofile mogą być podwójnie usatysfakcjonowani😉

Warsztaty przewidziane są dla 12 par (Rodzic + Dziecko w wieku od 5 lat)

Czas trwania – 1.5 h

 

Najmniejsi Projektanci Świata

Z kolei wszystkich miłośników majsterkowania zapraszamy na rodzinne warsztaty składania tekturowych mebelków Tuli. W salonie VOX, w strefie warsztatowej z meblami Tuli, rodzice wraz z dziećmi stworzą miniaturowe meble Tuli z tektury. W kameralnych grupach, w rodzinnej, swobodnej atmosferze uczestnicy doświadczą czym jest twórcza wolność oraz zobaczą jakie efekty daje swoboda w realizacji pomysłów.

Warsztaty przewidziane są dla 7 par (Rodzic + Dziecko)
Warsztaty rekomendujemy dla rodziców z dziećmi w wieku od 2 do 5 lat.
Czas trwania – 1.5 h

 

Smakowity warsztat ze Studiem Kulinarnym Browar Mieszczański

Wspólne gotowanie to frajda dla Małych i Dużych. Zapraszamy na warsztaty do Studia Kulinarnego Browar Mieszczański w naszej galerii, podczas których wyczarujemy pyszne i pożywne śniadanie do pracy lub szkoły.

Zamiast tradycyjnych kanapek przygotujemy tortillę pełnoziarnistą, nadziewaną kremową jajecznicą z mascarpone, grillowanymi pieczarkami, awokado i świeżym warzywami.

Ponadto nauczymy się przygotowywać energetyczne batony proteinowe, a zwieńczeniem warsztatów będzie deser –  chia z mleczkiem kokosowym i mango.

Na uczestników warsztatów czekają niespodzianki przygotowane przez Studio Kulinarne.

Warsztaty przewidziane są dla 8 par (1 Rodzic + 1 Dziecko w  wieku od 5 lat) Czas trwania – 1.5 h

Urodzinowe animacje w Fitness Academy

Fitness Academy zaprasza rodziców na warsztaty fitness, podczas których  maluchy będą  świetnie się bawić pod opieką animatorek Fitness Academy. Tym bardziej, że Fitness Academy obchodzi swoje drugie urodziny więc nie zabraknie niespodzianek i prezentów od naszego partnera. Warsztaty są otwarte. Liczy się dobra zabawa i zdrowy ruch.

KONKURS !!!

Czym byłaby dobra zabawa bez KONKURSU??? Salon dla Spania na parterze zaprasza na konkurs, w którym pary Rodzic + Dziecko będą na czas… ścielić wielkie kontynentalne łoże. Zwycięska para otrzyma bardzo atrakcyjne nagrody – niespodzianki😊 Do konkursu zapraszamy wszystkich chętnych!

Plan warsztatów i konkursów:

11:00 – 12:00   Projektowanie Mebelków z Tuli – Vox / poziom 1

12:00 – 13:00   Projektowanie Mebelków z Tuli – Vox / poziom 1

11:00 – 12:30   Kreatywne Zegary – Malarnia Kreatywna / poziom 2

13:00 – konkurs w salonie Dla Spania / poziom 0

14:00 – 15:30   Zdrowe Śniadanie – Studio Kulinarne Browar Mieszczański / poziom 1

14:00 – 15:30   Wire-art – Malarnia Kreatywna / poziom 2

14:00 – 15:00   Fit Warsztaty – Fitness Academy / poziom 3

 

Szczegóły wydarzenia znajdziesz tutaj.


Informacje o zapisach i szczegółach bezpłatnych warsztatów dostepne są na fanpage  Galerii Wnętrz Domar:

https://www.facebook.com/events/1899807360315885/

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊