Wyszukaj

Przedświąteczne atrakcje w Galerii Wnętrz Domar

Galeria Wnętrz Domar zaprasza na urocze wydarzenia 9. i 16 grudnia!

Już 9 grudnia w naszej galerii zapanuje iście świąteczna atmosfera – w tym dniu planujemy sporo bożonarodzeniowych atrakcji.

O godzinie 11.00 zapraszamy dzieci z rodzicami na warsztat z tworzenia filcowych ozdób świątecznych. Dzieciaki (od 5 roku życia) będą szyć piernikowe ludziki, które na pewno z rozrzewnieniem wspominamy choćby z filmów o Shreku, w których Ciastek odgrywał ważną rolę. Sam warsztat jest bezpieczny, bo większość elementów będzie już przygotowanych, a szycie plastikową, specjalną igłą nie przyniesie szkody małym łapkom. W tworzeniu ozdób pomoże Kropka nad I, czyli Iwona Heller – animatorka, rękodzielniczka, twórczyni naturalnych, bardzo obecnie modnych, ozdób choinkowych i dekoracji. Oczywiście mali twórcy zabiorą swojego Ciastka do domu. Warsztatom towarzyszyć będą filcowe bajki, elfy i …wizyta filcowej wróżki. Będzie twórczo i bajecznie.

Jeśli chcecie zapisać się na te bezpłatne warsztaty, napiszcie do nas na adres; marketing@domar.pl

O czym musicie pamiętać:

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia. Dzieci muszą być pod opieką dorosłego

Warsztaty odbędą się o godz.11 w korytarzu przy domkach aranżacyjnych na parterze (wejście od strony parkingu naziemnego)

Liczba miejsc: 40

Finałem warsztatów będzie wspólne ubieranie wielkiej choinki w Domarze ozdobami przygotowanymi przez Kropkę nad I.

A jeśli nie macie jeszcze prezentów, to będziecie mogli kupić prześliczne i słodkie drobiazgi świąteczne od firmy Piernikowa Feeria (pyszne i handmade) oraz piękne ozdoby Kropki nad I na naszym kiermaszu w hallu głównym. A piękne prezenty i dekoracje świąteczne możecie kupić w naszych salonach na poziomie 0: Eurofirany i Kuchnika, a na 1 poziomie: Vox i Designmarket.pl. No i oczywiście, nie może zbraknąć roślin czyli zajrzyjcie do Parapet Rośliny & Doniczki, bo piękne rośliny zawsze ucieszą obdarowanych, zwłaszcza że mamy wyjątkową kolekcję różnobarwnych, bujnych Gwiazd Betlejemskich.

 

Z kolei 16 grudnia zapraszamy dzieci na bardzo przyjemne i… mięciutkie przedstawienie czyli

Szydełkową Szopkę Babci Klary

 

Opis przedstawienia:

Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i… duuużo Aniołów. Aktorzy Fundacji – ależ Gustawie! ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek – wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy. Po spektaklu aktorzy zapraszają do interakcji – zadawania pytań, podziwiania lalek z bliska i wspólnych zdjęć.

Szydełkowa szopka Babci Klary:

spektakl Teatru Małe Mi 

Aktorzy: z Fundacji- ależ Gustawie!

Reżyseria:  Sława Tarkowska
Scenografia: Sława Tarkowska

Dla widzów od 2 do 102 lat
Czas trwania:  45 min