×

Wyszukaj

Nie możemy się Was doczekać! Zapraszamy już 4. maja

Już 4. maja nasza galeria będzie otwarta dla wszystkich klientów. Zapraszamy na zakupy, oczywiście z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, o tych zasadach możecie przeczytać tutaj. Bardzo się cieszymy, bo mimo lockdownu przygotowywaliśmy się starannie i czekają na Was piękne kolekcje, nowości, ciekawe rozwiązania aranżacyjne i bogata oferta artykułów wykończeniowych. W naszej galerii możesz wyposażyć swoje mieszkanie całościowo – jeśli planujesz remont lub wykańczasz nowe mieszkanie czy dom, zobacz naszą ofertę podłóg, kominków, schodów, tapet czy farb.

Ale to nie wszystko, Domar jest istnym „zagłębiem”, jeśli idzie o meble do zabudowy i nie dotyczy to tylko zabudowy wnęk czy szaf przesuwnych lub kuchennych mebli na wymiar. W ofercie rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia jest opcja zamówienia dowolnego mebla na wymiar, zapraszamy do salonów na poziomach 1. i 2.

W ofercie naszych Najemców znajdziecie setki przepięknych produktów, pamiętajcie też, że w przypadku mebli wypoczynkowych, macie do wyboru dziesiątki wariantów kolorystycznych, możliwość doboru typu i tekstury tapicerki. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, bo doskonale zdają sobie sprawę, że na wybór mebla wpływa mnóstwo czynników, z których Wasza wygoda, sprawdzona „na miejscu” jest jednym z najważniejszych.

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego katalogu wnętrzarskiego na sezon 2022/23. Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!