Wyszukaj

Nasz nowy najemca Pan Materac zaprasza na zakupy

 

Witamy nowego najemcę w Domarze

Z przyjemnością informujemy, że na pokładzie Galerii Wnętrz Domar zawitał nowy najemca, Pan Materac, autoryzowany dystrybutor materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni, z siecią 30 salonów w całej Polsce.

W ofercie salonu znajdziecie wiele znanych i cenionych marek,  wśród których  wymienić można: Hilding, Janpol, Materasso, Magniflex, Mollyflex, Sembella, Tempur, Gomarco, Serta, New Design, New Elegance, Bed Design, Notte, Paradies, Estella. Pan Materac  ma także w swoim asortymencie  artykuły sygnowane własnym logo, które powstały w oparciu o  wieloletnie doświadczenie w branży i dogłębną wiedzę na temat użytkowników i  ich potrzeb.

Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiedni materac

Jeśli poszukujecie materaca idealnie dostosowanego do swoich potrzeb – zapytajcie o poradę naszych doradców.

Oferta salonu Pan Materac obejmuje modele piankowe, lateksowe, sprężynowe, hybrydowe, ortopedyczne, nawierzchniowe, dla dzieci, więc wybranie właściwego może być wyzwaniem

– i tu z pomocą znów przychodzą doradcy Pana Materaca. Wszystkie materace, które oferujemy są wykonane z wysokogatunkowych materiałów i zróżnicowane pod względem właściwości.

Bogaty wybór łóżek i akcesoriów do sypialni

Szeroka gama łóżek obejmuje meble drewniane, tapicerowane, kontynentalne. Zostały one zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i modnym wystroju sypialni, podobnie jak pozostałe akcesoria, które zapewniają komfort i wpisują się we współczesne trendy w wyposażeniu sypialni. Zapraszamy więc do salonu Pan Materac na 2.poziomie naszej galerii. Czekają na Was jakościowe produkty i fachowa pomoc personelu, który zadba o wszystko, co jest konieczne dla zdrowego i wygodnego snu.