Wyszukaj

PROMOCJA - BIANCO Dodatkowy upust -10%

Kategoria: Meble, Salon

Czas trwania promocji: 2023-11-18 – 2024-02-29

Upust dotyczy nowych zamówień na model BIANCO w dowolnej konfiguracji. 

Dzięki swoim miękkim poduszkom oparciowym, miękkim nakładanym bokom oraz wygodnym siedziskom zestaw ten stał się jednym z najchętniej wybieranych kompletów wypoczynkowych. Największą zaletą tych mebli jest ich wypełnienie. W siedziskach znajdują się sprężyny faliste oraz pianki wysokoelastyczne typu HR, natomiast w oparciu umieszczone są specjalne włókna silikonowane. Stanowią one jedne z najbardziej komfortowych wypełnień, zapewniają doskonała izolację termiczną, zachowują swoją elastyczność, są bardzo sprężyste i dzięki temu utrzymują właściwy kształt.

W modelu tym zastosowany jest mechanizm firmy Leggett&Platt®. Dzięki niemu fotel możemy rozłożyć niemal do pozycji leżącej, co umożliwia doskonały komfort. W odróżnieniu od innych mechanizmów oferowanych na rynku mechanizm ten rozkłada się dwustopniowo – najpierw wysuwa się podnóżek, a następnie rozkładane jest oparcie. Oprócz tych walorów mechanizm posiada system „zero-wall” pozwalający na pełne rozłożenie przy fotelu stojącym zaledwie kilkanaście centymetrów od ściany. We wszystkich mechanizmach można zastosować napęd elektryczny, a w fotelach opcjonalnie dostępna jest funkcja obrotu i bujania z blokadą.

Zalety mebla docenią osoby, dla których najważniejsze jest poczucie komfortu podczas użytkowania. Dzięki swojej nowoczesnej i unikatowej formie doskonale wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

Promocję znajdziesz w: Swalen Swarzędz

Sprawdź

Ciekawostki o designie

Historia niesamowitej lampy🤩