Wyszukaj

Kuchenni ogarniacze cz.1

Porady

Przedstawiamy Wam pierwszy odcinek naszego kuchennego cyklu, w którym prezentujemy przydatne sprzęty kuchenne do zadań specjalnych. Na początek – bierzemy na tapetę dania warzywne, bo wszak lato w pełni i warto wykorzystać do maksimum wszystkie słoneczne smaki.

Lato kusi w kuchni aromatami i  kolorami. I, oczywiście, warzywa i owoce w letniej diecie to absolutny must have. Przedstawiamy Wam bardzo przydatnych pomocników kuchennych, dzięki którym przygotujecie dania i pyszne, i estetyczne. Produkty pochodzą z salonu Kuchnika, a marki takie jak Brabantia, Weis  czy Joseph&Joseph są synonimem fantastycznej ergonomii w pięknym opakowaniu.

Wybraliśmy kilka propozycji ułatwiających przygotowanie i gotowanie posiłków wegetariańskich, ale nie tylko. Te sprzęty docenią wszyscy, którzy kochają dobrą kuchnię, bo przecież liczy się zarówno dobry produkt spożywczy, jak i narzędzia kuchenne. O  umiejętnościach nie wspominamy, to Wasza domena:) A my zapraszamy do salonu Kuchniki na poziomie 0. tuż przy wejściu od strony parkingu naziemnego.