Wyszukaj

Jesienne otulanie domu i mieszkania

Porady

Jesienią coraz więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach i zaczynamy zastanawiać się, jak uczynić je jeszcze bardziej przyjaznymi. Z pomocą przyjdą nam „naturalne” ocieplacze przestrzeni czyli tkaniny, poduszki i – oczywiście – lampy. Oto kilka sugestii z naszych salonów:

Ciepłe klimaty BOHO
Żywe barwy na stylizowanych folkowych dywanach, poduszkach czy zasłonach dodadzą energii pomieszczeniu, dlatego mieszaj, łącz i baw się kolorami. Stylizacje BOHO, czerpiące insprację z etnicznych wzorów, to nadal silny trend wnętrzarski.

Kwiaty XXL
Wzory kwiatowe 2018 to nie drobny deseń a wielkie florystyczne kompozycje, które królują w tym sezonie zwłaszcza na ścianach. Ale sprawdzą się też jako poduchy i zasłony.

VINTAGE
Wraca wełniany, mięsisty splot, stary haft, ręcznie tkany dywanik – wszystko co retro dodaje pomieszczeniu emocjonalnej ciepłoty, jakby przeniesionej z babcinej komody.

BORDO
Ciemna, winna czerwień, bordo, fiolet – w połączeniu z mięsistymi tkaninami daje efekt szlachetny i ciepły. Soczyste jesienne kolory idealnie sprawdzą się na ścianie, zasłonie czy poduszkach.

Ciekawostki o designie

Historia niesamowitej lampy🤩