Wyszukaj

Jesienne otulanie domu i mieszkania

Porady

Jesienią coraz więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach i zaczynamy zastanawiać się, jak uczynić je jeszcze bardziej przyjaznymi. Z pomocą przyjdą nam „naturalne” ocieplacze przestrzeni czyli tkaniny, poduszki i – oczywiście – lampy. Oto kilka sugestii z naszych salonów:

Ciepłe klimaty BOHO
Żywe barwy na stylizowanych folkowych dywanach, poduszkach czy zasłonach dodadzą energii pomieszczeniu, dlatego mieszaj, łącz i baw się kolorami. Stylizacje BOHO, czerpiące insprację z etnicznych wzorów, to nadal silny trend wnętrzarski.

Kwiaty XXL
Wzory kwiatowe 2018 to nie drobny deseń a wielkie florystyczne kompozycje, które królują w tym sezonie zwłaszcza na ścianach. Ale sprawdzą się też jako poduchy i zasłony.

VINTAGE
Wraca wełniany, mięsisty splot, stary haft, ręcznie tkany dywanik – wszystko co retro dodaje pomieszczeniu emocjonalnej ciepłoty, jakby przeniesionej z babcinej komody.

BORDO
Ciemna, winna czerwień, bordo, fiolet – w połączeniu z mięsistymi tkaninami daje efekt szlachetny i ciepły. Soczyste jesienne kolory idealnie sprawdzą się na ścianie, zasłonie czy poduszkach.

Warsztaty z okazji dnia mamy i dnia dziecka

Już w sobotę, 25 maja razem z naszym kreatywnym salonem „kropka nad i” zapraszamy na kolorowe warsztaty. 🌈
W programie:
◾ Dla najmłodszych – wspólne tworzenie wesołych, papierowych motylków, żabek i gąsieniczek. 🦋
◾ Dla nieco starszych dzieci – warsztaty z latania dronami. 🚁
◾ Dla wszystkich – mnóstwo uśmiechu i sesje zdjęciowe na pięknej, kwiecistej ściance pod okiem profesjonalnego fotografa. 🌸
Wszystkie szczegóły i informacje o zapisach znajdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1813696222460412/
◾Zapisy: marketing@domar.pl