Wyszukaj

Jak urządzić mieszkanie? To proste! Z naszym nowym katalogiem!

Porady

Jak co roku oddajemy w Twoje ręce nowy katalog wnętrzarski z ofertą Galerii Wnętrz Domar. Znajdziesz go w zakładce katalog na naszej stronie. Potraktuj go jak praktyczny przewodnik, który krok po kroku przybliży Cię do pięknej i funkcjonalnej aranżacji.

Krok 1 – wybierz kategorię, która Cię najbardziej interesuje

Dzięki przejrzystemu spisowi treści łatwo odnajdziesz interesujące Cię pomieszczenie. Marzy Ci się kuchnia z wyspą? A może szukasz wygodnej sypialni? Urządzasz pokój dziecka? Kliknij na symbol obok okładki i przenieś się do poszukiwanych produktów.

Krok 2 – kliknij na oznaczony w katalogu produkt

W naszym katalogu online na każdej stronie oznaczone są produkty z konkretnych salonów sprzedaży. Klikając na nie zostaniesz przekierowany na zakładkę sklepu, w którym możesz je kupić. W zakładce znajdziesz informacje i o produkcie, i dane kontaktowe do salonu.

Krok 3 – przeanalizuj moodboardy

Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak połączyć różne elementy tak, aby tworzyły harmonijną całość, spójrz na nasze moodboardy. Są to nie tylko tablice inspiracyjne, ale bardzo konkretne zestawienia i jeśli znajdą Twoje uznanie, możesz je po prostu kupić i oszczędzić sobie czasu na dobieranie produktów.

Krok 4 – sprawdź „w realu” wybrane produkty

Nasz katalog jest bardzo starannie przygotowaną publikacją. Jednak gorąco namawiamy Cię do odwiedzenia naszej galerii, ponieważ pewnych cech mebli czy produktów wykończenia wnętrz nie da się ocenić na podstawie ilustracji. Musisz dotknąć, porównać kolorystykę, zapytać sprzedawcę o dodatkowe parametry. Po prostu poczuć mebel czy np. deskę podłogową.

Krok 5 – zapytaj Sylwię Gulewicz-Wysocką – naszą architekt wnętrz, jeśli masz jeszcze wątpliwości

W naszej galerii zawsze możesz liczyć na Bezpłatne Porady Architekta. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia projektowego, Pani Sylwia jest niezastąpiona. Możesz do niej napisać lub zadzwonić by umówić się na spotkanie. Informacje znajdziesz tutaj.