Wyszukaj
Zima to idealny czas na spotkanie, zwłaszcza przy stole.
Uwielbiamy się spotykać z przyjaciółmi, z rodziną: jeść, gawędzić ,spędzać czas wspólnie, gdy za oknem chłodno i szaro. W naszej galerii zaprezentowaliśmy 3 warianty jadalni, które nie tylko sprawdzą się podczas wigilijnej wieczerzy, ale też przez długi czas będą cieszyć domowników pięknym i funkcjonalnym designem.
W holu Galerii Wnętrz Domar, w naszych domkach aranżacyjnych, architekt wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka zaprezentowała 3 podejścia do jadalni.
Podejście skandynawskie czyli prostota mebla, świetne wykonanie, dbałość o materiał, jakim jest drewno. Styl skandynawski od lat cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju, właśnie ze względu na prostotę i wygodę. Proponowane przez Sylwię Gulewicz-Wysocką aranżacje oparte są o kolekcje marki Maven i Atreve.
Kolekcja Maven oparta jest o drewno dębowe w jasnym odcieniu, meble są lekko zaokrąglone, co dodaje im lekkości. Taka aranżacja wspaniale sprawdzi się nie tylko w monochromatycznych wnętrzach skandynawskich, ale także industrialnych- jeśli postawimy na oszczędność barwną. Natomiast jeśli jesteśmy miłośnikami barwnego eklektyzmu, to poprzez dodanie koloru, dodatków o charakterze etnicznym – możemy stworzyć piękne wnętrze w stylu boho.
Drugie podejście do stylu skandynawskiego przywodzi na myśl najlepsze wzornictwo duńskie -eleganckie tapicerowane krzesła o oparciu przypominającym uszaki i okrągły stół w ciepłej w ciepłej orzechowej tonacji. To propozycja Atreve, która idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach scandi, jak i modern.
Natomiast miłośników stylu klasycznego na pewno zainteresuje aranżacja wykonana z kolekcji mebli Rad-Pol – ciemne drewno zestawione jest z elegancką perłową tapicerką z delikatnym szachownicowym deseniem. Taki rodzaj jadalni wymaga dużej konsekwencji stylistycznej i musi być spójny z dodatkami i oświetleniem.
W naszej galerii znajdziecie setki pomysłów na funkcjonalne i piękne jadalnie – od minimalistycznych – po klasyczne/dworkowe. Zachęcamy Was do przyjścia do nas, bo nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z produktem – musicie go dotknąć, sprawdzić konstrukcję, usiąść na krześle, ocenić gabaryty.
Tego, podobnie jak wygody i urody naszych mebli nie poczujecie online.