Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Maja Ganszyniec i Nurt uważności

Inspiracje

Marka Nurt to nie tylko seria znakomitych produktów, to cała filozofia tworzenia w nurcie uważności i szacunku dla rzemiosła a przede wszystkim natury. W swoich projektach Maja wykorzystuje dąb(ulubione drewno), brzozowe czeczoty(czyli zniekształcenia o skomplikowanej budowie, które pięknie wyglądają jako element mebla) ale także kamienie polne, skóry garbowane wyciągami roślin, klejone liście fornirów i obłogów, które tworzą niezwykłe rysunki.  Twórcy marki sami selekcjonują drewno i sezonują je. Używają lakierów opartych na wodzie, wosków i olejów a nie lakierów syntetycznych.

Meble  marki są harmonijne w formie. Bardzo trwałe a dzięki szlachetnym materiałom – szlachetnie „się starzeją” , są ponadczasowe. Ponieważ twórcy marki lubią przestrzenie ciche i otwarte – ich meble są ażurowe, lekkie, współgrające ze światłem.

 

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.