Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Bogate formy w salonie

Inspiracje

Kolekcje Italmeble odzwierciedlają to, co we włoskim designie najlepsze – znakomitą jakość i wspaniałą wyobraźnię projektantów. Nie inaczej jest w przypadku nowości – przepięknych komód  z bogato zdobionymi frontami. I właśnie przy frontach zatrzymajmy się chwilę dłużej. Mimo zamiłowania użytkowników do prostych mebli w stylu skandynawskim, we wzornictwie coraz silniej do głosu dochodzi trend bogaty zdobniczo, wyrosły i z tradycji art deco, i stylu glam a projektanci poszukują nowych atrakcyjnych rozwiązań – od zabawy fornirem po tworzenie misternych, niemal rzeźbiarskich wykończeń drzwiczek frontowych. W efekcie postają meble dekoracyjne, przyciągające uwagę, czasem dominujące przestrzeń salonu.

Zwróćcie uwagę na geometryczne wzory i umiejętne łączenie rożnych powierzchni (lakierowanych, matowych, wklęsłych i wypukłych) które potęgują  grę światłem.

Na początek piękne geometryczne komody w kolorach ziemi:

 

 

 

A może wolicie odcienie perłowe w wersji geometrycznej lub z elementami opływowymi, biomorficznymi?

Ale nie tylko komody z nowych kolekcji Italmeble kuszą bogatymi formami. Nadal modne są masywne, niemal rzeźbiarskie podstawy stołów jadalnianych. Od industrialnych po biomorficzne (niczym z projektów Zahy Hadid czy Oskara Zięty) – oceńcie sami:

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.