×

Wyszukaj

Barwinkowy nowy rok

Inspiracje

Very Peri odwzorowuje kolor uroczego barwinka (ang: periwinkle) i jest jasnym skrzyżowaniem chłodnego błękitu i jasnego fioletu.

Zdaniem ekspertów Instytutu Pantone’a właśnie ten kolor ma symbolizować połączenie świata cyfrowego i fizycznego. Może odzwierciedlać nastroje wynikające z przedefiniowania granic miedzy tym, co wirtualne a realne, wszak pandemia nauczyła nas łączyć te dwa światy w życiu zawodowym i prywatnym.

Ale Very peri ma nas także zachęcać do eksperymentów, kreatywności i ciekawości poznawczej, a jednocześnie zachęca do autorefleksji. To kolor delikatnego lecz wyrazistego kwiatka, przypominającego nam, że dla naszego spokoju ducha, ale też twórczej aktywności, konieczne jest zachowanie równowagi  miedzy naturą i technologią. I mimo pędzącego naprzód świata, warto zatrzymać się, rozejrzeć i zachwycić nad urodą świata.

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego katalogu wnętrzarskiego na sezon 2022/23. Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!