Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Zmiana zawsze płynie z wnętrza

Zmiana zawsze płynie z wnętrza czyli promocja letnia w Galerii Wnętrz Domar.

Od 10 lipca do końca sierpnia w Galerii Wnętrz Domar można kupić meble i artykuły wykończeniowe z rabatem nawet do 60%!  To dobra wiadomość dla miłośników dobrego wzornictwa i wysokiej jakości. Co ważne, coraz więcej Klientów przekonuje się, że zróżnicowanie cen w Domarze, ich rozpiętość przy wysokiej jakości wykonania i bogactwie wariantów, czyni Domar znacznie atrakcyjniejszą ofertą niż konkurencyjnych salonów czy centrów meblowych.
Dlaczego? Bo we współczesnej rzeczywistości nie sama cena czyni produkt atrakcyjnym, ale przede wszystkim jego jakość, trwałość i uroda. Polacy są coraz bardziej świadomi, że mądre kupowanie nie polega na nieustającej wymianie produktów szybkozbywalnych, bo i takie zdarzają się w meblarstwie, ale na zakupie przedmiotów, które będą służyć długo i, co ważne, nie opatrzą się czy nie znudzą użytkownikom. W ponad 100 sklepach na terenie Domaru Klient ma do dyspozycji pełną rozpiętość cenową i wzorniczą (przy poszanowaniu jakości ) oraz usługi niedostępne w innych miejscach – by wspomnieć Bezpłatne Porady Architekta czy usługi (także bezpłatne) Asystenta Klienta.

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.