Wyszukaj

Zmiana organizacji ruchu przy Galerii Wnętrz Domar

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem prac budowlanych przez inwestora „Braniborska 10” na terenie obecnego parkingu zewnętrznego, wprowadzamy nową organizację ruchu.

Najważniejszą informacją jest to, że do Państwa dyspozycji jest wielopoziomowy parking na 400 miejsc i zachęcamy do korzystania  z niego. Z przyjemnością informujemy, że do Państwa dyspozycji wyremontowaliśmy i uruchomiliśmy parking za ośrodkiem MOPSu, obowiązują na nim te same zasady, co na pozostałych parkingach.

Zdajemy sobie sprawę z utrudnień, ale też pragniemy poinformować o istotnych i – naszym zdaniem – ważnych zmianach, które pozwolą usprawnić komunikację.

Co równie ważne – budowana inwestycji Braniborska 10 będzie budynkiem wielorodzinnym na ok 460 mieszkań, a na poziomie parteru przewidziany jest parking dla klientów galerii – tak więc będą mieli Państwo w przyszłości dodatkowe, wygodne miejsca parkingowe.

Regulamin parkingu

Mapka poglądowa parkingów dla Klientów GW Domar

Aldona Mioduszewska

Autor

Aldona Mioduszewska

Aldona Mioduszewska –  dyrektorka marketingu Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, wykładowczyni historii designu na Uniwersytecie Wrocławskim. Strateżka komunikacji i copywriterka w jednym😊 Przez lata związana z agencjami reklamowymi, gdzie budowała marki w branżach od telekomunikacji i farmacji po motoryzację.

Stworzyła i od 8 lat prowadzi audycję „Domowa Galeria Stylu” w Radiu RAM. Na kanale youtube Galerii Wnętrz Domar prowadzi cykl Fajnie o designie” – opowiada o wzornictwie lekko, lecz bez uproszczeń, jako o historii przedmiotów wpisanej w historię człowieka. Jej żywioł to art déco, Bauhaus i precyzja słowa.