Wyszukaj

Zielone Komorowice – zamieszkaj na osiedlu z dobrą energią

Jeśli poszukujesz dobrego miejsca do życia i marzy Ci się dom lub mieszkanie w spokojnej okolicy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli zastanawiasz się nad finansowaniem swojego pierwszego mieszkania lub domu, to mamy dla Ciebie drugą dobrą wiadomość. Zainteresowany? Czytaj dalej…

 

Domar Development właśnie wystartował z inwestycją Zielone Komorowice na pograniczu podwrocławskich Komorowic i Karwian, w gminie Żórawina. W ramach inwestycji powstają domy jednorodzinne i mieszkania.

Zielone Komorowice to:

 

  • domy z poddaszem: od 105 – 128 m2 + 28 m2
  • mieszkania z ogrodem: 74 m2
  • mieszkania z dwoma tarasami i  dużym poddaszem: 79 m2 + 40 m2

 

Planujemy uruchomić budowę I i II etapu inwestycji początkiem III kwartału 2023 roku.

 

Atutem osiedla Zielone Komorowice jest elegancka architektura w atrakcyjnej lokalizacji, niespełna 3 kilometry od granicy Wrocławia na pograniczu dwóch miejscowości, Karwian i Komorowic. Okolica zapewnia bogatą infrastrukturę zdrowotną, ze szpitalem wielospecjalistycznym, apteką i przychodnią, oraz rekreacyjną: z placem zabaw, skatepark’iem, boiskiem do piłki nożnej i koszykówki oraz prężnie działającą świetlicą, na której oferowane są min. zajęcia z aerobiku i boksu. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkańcy znajdą także sklep, restaurację i salony kosmetyczne.

 

Na szczególną uwagę zasługuje standard wykończenia, w który zostaną wyposażone domy min.

system rekuperacji, pompy ciepła, przygotowanie pod rozprowadzenie instalacji do fotowoltaiki oraz ogrzewanie podłogowe. Dzięki zastosowanym, nowoczesnym technologiom zapewniamy mieszkańcom czyste powietrze i znaczną oszczędność energii.

 

Ale to nie wszystkie atuty wykończenia, w standardzie Zielone Komorowice oferują:

 

  • rolety zewnętrzne na parterze, na piętrze skrzynki do rolet z napędem elektrycznym,
  • wyprowadzenie wody na ogród,
  • schody wewnętrzne żelbetowe,
  • duże poddasza w mieszkaniach na piętrze i domach jednorodzinnych (28-40 m2),

 

Jest jeszcze jeden argument przemawiający za zakupem domu lub mieszkania na osiedlu Zielone Komorowice: cena! Możesz mieć dom w pięknej okolicy w cenie mieszkania w centrum!

 

Jak się kształtują nasze ceny:

 

  • Domy z ogrodem: od 6 900 zł brutto/ m2
  • Mieszkania z ogrodem: od 7 800 zł brutto/ m2
  • Mieszkania z balkonami i antresolą: od 7 500 zł brutto/ m2

 

Jeśli brzmi to atrakcyjnie i zastanawiasz się nad finansowaniem swojego nowego lokum, możesz też skorzystać z rządowego programu dopłat do kredytu mieszkaniowego Bezpieczny Kredyt 2%, wspierającego zakup pierwszego mieszkania lub domu. Na wszystkie pytania dotyczące inwestycji oraz kredytu 2%  odpowie biuro sprzedaży Domar Development:

 

+48 697 661 268

+48 609 027 259

+48 530 002 646

 

sprzedaz@domardevelopment.pl

www.zielonekomorowice.pl

 

Mieszkania i domy na osiedlu Zielone Komorowice ze względu na przemyślany projekt i rozkład są bardzo wdzięcznym polem do popisu aranżacyjnego. Postanowiliśmy więc pokazać Wam wizualizacje przygotowane przez Sylwię Gulewicz-Wysocką, naszą architekt wnętrz, która doradza od lat wrocławianom i n ie tylko w kwestii aranżacji i rearanżacji domów i mieszkań.  Sylwia wykorzystała w swoich projektach artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz z galerii Wnętrz Domar. Jeśli Was zainspirowały te propozycje, zachęcamy do kontaktu z Panią Gulewicz-Wysocką , na pewno – na podstawie rzutów lub zdjęć – pomoże Wam zaplanować w sposób piękny i funkcjonalny mieszkania i domy.