Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

×

Wyszukaj

Zapachniało Świętami w Galerii Wnętrz Domar

Pełne skupienie nad zadaniami i niezwykłe pomysły Rodziców i Dzieci sprawiły, że kolejne warsztaty z Malarnią Kreatywną były pochwałą wyobraźni i cudowną zabawą😊 Uczestnicy warsztatów przygotowali świąteczne stroiki i kartki wielkanocne. Spójrzcie na dumnych twórców i ich piękne prace. Stroiki na pewno zajmą honorowe miejsce na stole a z własnoręcznie wykonanych kartek ucieszy się każdy adresat.

***

 

Pascha, karpatka i słodkie racuszki – takie specjały wielkanocne wyszły spod palców i paluszków uczestników warsztatów kulinarnych organizowanych przez Studio Kulinarne Browary Mieszczańskie. Wspólne gotowanie dostarczyło ogromnej frajdy zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Nie wspominając o radosnej konsumpcji, bo wszystko udało się pysznie😊

***

Bardzo dziękujemy Malarni Kreatywnej, Studiu Kulinarnemu Browary Mieszczańskie, salonowi Design-Expo, firmie Parapet-Rośliny i Doniczki oraz salonowi Vox za pomoc w organizacji warsztatów

A Panu Andrzejowi Rajczakowskiemu – za zdjęcia.

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid