Wyszukaj

Zadbaj o komfort snu z Showroomem Tempur w Galerii Wnętrz Domar

Czy wiedzą Państwo, że bezsenność według Światowej Organizacji Zdrowia już od lat uznawana jest za chorobę cywilizacyjną? Dlatego tak ważne jest zadbanie o jakość snu i jakość produktów towarzyszących naszemu nocnemu wypoczynkowi. Oto, co proponujemy już w ten weekend w Showroomie Tempur w naszej Galerii na 2 piętrze.

24 i 25 marca fizjoterapeuci  opowiedzą o najbardziej fizjologicznych i sprzyjających spaniu pozycjach kręgosłupa oraz o właściwym doborze łóżek, materacy i poduszek w zależności od potrzeb, ale i problemów zdrowotnych, które mogą uniemożliwiać nam właściwe wyspanie się a tym samym niekorzystnie wpływać na nasze ogólne samopoczucie.

 

Będą mogli Państwo przekonać się osobiście, jak ważna jest właściwa podpora dla kręgosłupa podczas snu, co więcej – będą mogli Państwo skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów na produkty oferowane w Showroomie DlaSpania, który jest niekwestionowanym liderem, jeśli idzie o profesjonalną wiedzę i dobór najkorzystniejszych dla nas materacy, poduszek i łóżek

 

Zapraszamy na 2 piętro 24 i 25 marca!

Uśmiechnięty zespół Showroom DlaSpania czeka na Państwa w ten weekend!