Wyszukaj

Wyposażaj z sercem!

Rusza akcja charytatywna „Duzi dla Małych” Fundacji USDK „O Zdrowie Dziecka” i sieci salonów Maxfliz. Celem jest zbiórka funduszy na niezbędny sprzęt medyczny dla szpitala.

Często szpital dla małych pacjentów staje się domem na wiele tygodni, a nawet miesięcy.
W tym czasie ich życie i zdrowie jest zależne między innymi od aparatury medycznej. Wyposażenie szpitala musi być więc niezawodne i nowoczesne.  – Każdego roku na wymianę wyeksploatowanej aparatury szpital powinien mieć około 15 mln złotych. To jest suma, której nie jesteśmy w stanie wygospodarować z przychodów z NFZ. Dlatego tak ważna jest każda akcja charytatywna, dzięki której możemy zakupić nowy sprzęt – podkreśla prof. dr hab. Krzysztof Fyderek, dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Akcja „Duzi dla Małych” ma pomóc w zakupie sprzętu niezbędnego do ratowania życia, wykonywania skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, a także poprawiającego warunki pobytu małego pacjenta. Wartość niezbędnej, najpilniejszej do wymiany i zakupu aparatury wynosi ponad 500 tysięcy złotych i na to zbieramy.

W akcję „Duzi dla Małych” można włączyć się na kilka sposobów:

– Kupujesz pomagasz – Salony Maxfliz przekażą na rzecz Fundacji „O Zdrowie Dziecka” 1% wartości sprzedaży produktów marek Mobi oraz Max Light

Podziel się rabatem – akcja skierowana do klientów otrzymujących przy zakupie rabat.

Dowolną jego wartość mogą przekazać za pośrednictwem Maxfliz na konto Fundacji „O Zdrowie Dziecka”.

– „Duzi dla małych” online – otwarta zbiórka internetowa w której przez udostępniony link będzie można przekazać bezpośrednie wpłaty na konto Fundacji.

Wsparcie przez partnerów i przyjaciół Maxfliz – nasi kooperanci, partnerzy i przyjaciele z branży wyposażenia wnętrz już dziś zadeklarowali przyłączenie się do akcji.

– Podaruj zbliżeniowo – każdy zarówno klient jak i odwiedzający Maxfliz może też przyłączyć się do akcji poprzez przekazanie darowizny zbliżeniowo kartą za pomocą terminali płatniczych bezpośrednio na konto Fundacji USDK „O Zdrowie Dziecka” tytułem darowizny

Akcja „Duzi dla Małych” trwa od 1 lutego do 30 kwietnia w każdym z 8 salonów Maxfliz (w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). W tym czasie w salonach znajdą się również informacje zachęcające do przekazania 1 proc. podatku na rzecz Fundacji „O Zdrowie Dziecka”. Zapraszamy na stronę akcji: www.duzidlamalych.pl