Szanowni Państwo, informujemy o zmianie organizacji ruchu na terenie parkingu. Szczegóły dostępne tutaj.

Wyszukaj

„Wrocław-Graceland 6 rano” – czyli Radio Ram, Elvis i …Domar dla Moniki Jaworskiej!

To było wielkie marzenie Moniki Jaworskiej, wieloletniej dziennikarki i dyrektorki Radia RAM, postaci ikonicznej i kochanej przez wrocławian: zorganizowanie koncertu piosenek Elvisa Presleya we wrocławskim wykonaniu. Niestety nie udało się zrealizować tego marzenia za jej życia… Ale ci, którzy kochali Monikę, nie zapomnieli o nim. Z inicjatywy Piotra Bartysia i Pawła Gołębskiego, pod  muzycznym okiem Rafała Karasiewicza  powstał spektakl w wykonaniu artystów wrocławskich oraz chóru Wrocław Respect Choir, a składały się nań  ukochane przez Monikę utwory Króla Rock’n”rolla. A wszystko to w 88.rocznicę urodzin Elvisa (ponoć żyje…) i w rocznicę ostatniego pożegnania Moniki .

To była petarda: wzruszeń, łez, śmiechu i zabawy.  Publiczność  entuzjastycznie oklaskiwała  Alicję Janosz, Justynę Szafran, Konrada Imielę, Tomasza Leszczyńskiego, Emose Katarzynę Uhunmwangho, Adriannę Styrcz, Michała Bobera,  ale też UWAGA Pawła Gołębskiego  i Radka Bieleckiego.  SZolistom towarzyszył Wrocław Respect Choir a całość prowadził z wdziękiem Piotr Bartyś.

 

Nie mogło też zabraknąć samego króla, na scenie pojawił się One and Only Elvis Aaron Presley czyli Maciej Maciejewski, ale miał konkurencję – w postaci drugiego króla czyli Radka Bieleckiego.

 

Cieszymy się, że mogliśmy być partnerem tego wydarzenia, bowiem od lat współpracujemy z Radiem RAM, a niekrórzy z naszego zespołu przyjaźnili się z Moniką Jaworską więc ten koncert miał dla nad także ogromne emocjonalne znaczenie.

Mona, you are always on our minds!

 

Zdjęcia: Polskie Radio Wrocław

Hity i kity w projektowaniu

Ciekawe rozwiązania w meblach kuchennych. Będziecie zaskoczeni 😉