Wyszukaj

Witamy markę Puszman na pokładzie!

Już we wtorek, 13 czerwca 2023, we Wrocławiu, polska marka meblowa Puszman otwiera butikowy showroom meblowy. Powstał on w odpowiedzi na życzenia Klientów, którzy deklarowali chęć zapoznania się z ofertą marki „na żywo”. Jako pierwsi taką możliwość będą mieli Klienci naszej Galerii Wnętrz Domar! Meble Puszman można obejrzeć i zamówić na 2.poziomie galerii.

Otwarcie własnego showroomu jest efektem realizowanej przez markę strategii rozwoju sieci sprzedaży. We wrocławskim showroomie nie tylko zostaną zaprezentowane najlepsze produkty marki, lecz także będą odbywać się spotkania dla klientów, architektów i partnerów biznesowych. Kolejnymi miastami, na mapie Polski, będą Warszawa, Kraków i Trójmiasto.

PUSZMAN to polska marka projektująca i produkująca meble wypoczynkowe nieprzerwanie od 1955 roku. Firma założona i zarządzana przez rodzinę, z pokolenia na pokolenie. Od lat inspiruje do funkcjonalnego urządzania domowej przestrzeni. Piękne wnętrze to spokój, harmonia, wygoda lub wręcz odwrotnie: energia, radość i pełny dom. Takie właśnie są designerskie meble marki Puszman – wygodne, funkcjonalne i doskonałej jakości – są gwarancją wyjątkowego komfortu. Satysfakcja Klientów z ich użytkowania jest sprawą nadrzędną dla firmy sygnowanej nazwiskiem założyciela.

Marka Puszman zaprasza do odwiedzin, na drugim piętrze Galerii Wnętrz Domar, gdzie przygotowano prawdziwą oazę wypoczynku. Showroom będzie miejscem, w którym klienci będą mieli okazje nie tylko poznać bestsellerowe kolekcje meblowe, ale również będą mogli zainspirować się aranżacjami, sprawdzić wzorniki tkanin, wygodnie usiąść na wybranym meblu, poczuć komfort wypoczynku i… napić się wyśmienitej kawy. Marka oferuje również szeroką ofertę dodatków i dekoracji do salonu. Wszystko po to, by zainspirować i pomóc swoim Klientom stworzyć komfortową przestrzeń swojego domu.

Z okazji otwarcia na Klientów czekają specjale promocje, rabaty i niespodzianki, a dla najmłodszych słodycze i mnóstwo baloników. Wyróżnikiem showroomu będzie stała oferta darmowych próbek tkanin, darmowej dostawy oraz montażu mebli. Klienci będą również mogli zakupić meble na dogodne raty. Oprócz atrakcyjnej oferty, sprzedawcy oraz ekspert w dekorowaniu wnętrz zawsze doradzą, pomogą w wyborze tkaniny i wymarzonego mebla.

Marka Puszman zaprasza do odwiedzenia showroomu i poznania jej bliżej!